Бережіть себе і малюка під час вагітності: приймайте вітаміни та помірно займайтеся спортом

Молодим матусям напевно знайоме те відчуття, коли тільки дізнаєшся про свою вагітність і всередині з’являється тепле відчуття, яке супроводжується розумінням того, що сформоване нове життя просить підтримки. В результаті жінка починає цікавитися тими органічними сполуками, які потрібні для повноцінного розвитку дитини і самого організму майбутньої матусі.

Як тримати необхідну дозу вітамінів та бути щасливою під час вагітності/після народження дитини?

Одним із найкращих варіантів для підтримання організму вважається комплекс Фемібіон 2, який містить в собі:

  • 10 вітамінів, що сприяють гарному засвоєнню всіх мікроелементів і насищають організм користю;
  • йод, який позитивно впливає на обмін речовин в організмі і формування повноцінної ЦНС у плода. Недолік йоду може стати причиною вродженого гіпотеріозу, через який загальмовується формування всіх функцій дитячого організму;
  • ДГК, тобто Омега 3, яка позитивно впливає на розвиток мозку дитини та формування гарного зору. Речовина передається малюкові через плаценту, а після народження – через молоко матері, тому важливо приймати її навіть після пологів.

При всьому цьому ні у якому разі неможна приймати вітаміни у збільшених дозах і самостійно регулювати їх кількість. Окрім додаткового збагачення організму мікроелементами, важливо гарно харчуватися та активно проводити час. Завдяки фізичним навантаженням помірної інтенсивності жінка створює умови для зменшення кисневої недостатності в організмі, позитивний емоційний фон та покращує кровообіг. Активність і розуміння особливостей свого нового стану дозволяють організму швидко перебудуватися та сприймати всі зміни досить позитивно. Завдяки грамотному прийому вітамінів і виконанню спеціальних фізичних вправ, можна чимало укріпити тіло и створити умови для повноцінного і безпроблемного фізіологічного перебігу вагітності.

Варто не забувати, що виснажувати себе не слід, і краще не займатися активними фізичними вправами у спекотну погоду. Треба уникати тих видів спорту, у результаті яких можна впасти, адже під час вагітності будь-які фізичні чи емоційні потрясіння можуть негативно відобразитися на плоді. Дайвінг та екстремальні види спорту також під забороною. Після народження малюка можна поступово повертатися у фізичну форму, але без серйозних навантажень, слід прислуховуватися до свого організму та реагувати у випадку отримання «стоп-сигналів».

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ