Чому сучасні городники вибирають агроволокно?

Агроволокно – справжня знахідка для садівників. Ніяких бур’янів, оптимальний мікроклімат і відмінний урожай. Купити агроволокно можна за посиланням https://nasha-stroyka.com.ua/agrovolokno/, але як його правильно вибрати – читайте в нашій статті.

Агроволокно – це унікальний матеріал, який є альтернативою поліетилену. Причому використовують його не тільки для парників. За останні пару років область застосування виробу стала ширшою. Вищеописаний матеріал відрізняється великою кількістю переваг. Всім добре відомо, що для відмінного врожаю потрібен певний клімат, а саме, оптимальна грунтова температура, повітря ні в якому разі не повинне застоюватися. Не варто забувати про вологість. Також фермери повинні захищати рослини від птахів і комах, але при цьому не закривати сонячне світло і, крім усього іншого, забезпечити культури повноцінним захистом від граду і морозів.

Більш того, багато хто думає про те, як запобігти появі бур’янів і при цьому не знижувати ріст самих рослин.

Як видно, параметрів для гарантії повноцінного врожаю – неймовірна кількість і всі вони вирішуються, якщо знати, як вибрати агроволокно і на чому акцентувати увагу перед покупкою. В Європі цей виріб почав активно застосовуватися ще в 90-і роки, в його ефективності переконалися багато.

Використання агроволокна на городі дійсно відрізняється великою кількістю переваг. Найголовніше – вибрати оригінальний і високоякісний виріб.

Види агроволокна

Перший різновид – біле агроволокно. Його широко використовують, щоб створювати мікроклімат на грунтовій поверхні для так званого ефекту парника. Подібний матеріал непогано зарекомендував себе як плівка для покриття. Якісні показники матеріалу в кілька разів перевершують відому для багатьох плівку з поліетилену.

Фахівці радять застосовувати даний спанбонд, щоб вкривати сходи, які під час росту зможуть самостійно підняти агроволокно. Під ним не будуть рости бур’яни, а в разі необхідності обробки культур матеріал легко знімається і потім так само повертається на вихідну позицію. З його допомогою не важко створити парник з агроволокна, накинути виріб поверх металевих або дерев’яних конструкцій або його можна застосовувати в якості мішків, за допомогою яких вийде закутати дерева або кущі перед холодними зимами.

Агроволокно не рекомендується прибирати до збору врожаю, після цього його варто очистити і повноцінно висушити. Якщо дбайливо доглядати за виробом, він прослужить не менше 7 років.

А ось чорне агроволокно зазвичай застосовується для мульчування, а саме, захисту від бур’яну, адже під ним все перестає рости. Щоб створити оптимальний мікроклімат в землі, слід розстеляти чорну модель безпосередньо на грунт, де в подальшому планується проводитися висадка. Якщо говорити про розсаду і насіння, то їх розміщують в прорізані отвори. При цьому повітря і вода зможуть надходити в оптимальній кількості для забезпечення гарного росту.

Багато хто віддає перевагу вкривати полуницю агроволокном саме чорного типу, оскільки воно відмінно справляється з процесом оберігання рослин від бур’янів і шкідників. Також можна говорити про підвищення врожайності, а самі ягідки вийдуть чистими, на них не буде землі. Якщо ви є власником нової ділянки, де занадто багато бур’янів і її практично неможливо перекопати руками, то ідеальним вибором стане саме чорний матеріал і вже через рік ви отримаєте чарівний город.

Вибір щільності і розміру агрополотна

Також в обов’язковому порядку варто визначитися з щільністю і розмірами агроволокна. Що стосується щільності, то її вимірюють в г/м2, а становить вона від 17 до 60 г/м2. Щільність матеріалу варто підбирати виходячи з овочевих культур, які ви плануєте садити. Також не варто забувати про терміни і тривалість використання матеріалу, з огляду на температурний режим і силу вітру.

За щільністю існує три головні різновиди агроволокна. Йдеться про тонке, середнє і щільне.

Щільність тонкого агроволокна становить 17 г/м2, 19 г/м2 і 23 г/м2. Його потрібно настилати після висадки насіння або розсади і укладати зверху грунтом. Використовувати його краще для світлолюбних рослин, оскільки такий матеріал ідеально пропускає світло. Невелика вага виробу дозволяє застосовувати його навіть в разі вирощування максимально тендітних рослин. Тонкі види агроволокна можуть відрізнятися в залежності від ступеня проникнення світла і міцності.

Агроволокно, що має середню щільність (30 г/м2), вважається більш багатофункціональним. Його вкладають на грядки і іноді роблять тунельні парники. Такий виріб гарантовано захистить культури від невеликої мінусової температури (до -5 градусів за Цельсієм), вітряних поривів і граду. Варто розуміти, що середня щільність пропускає в рази менше світла, але при цьому вважається більш міцною.

Укриття винограду на зиму агроволокном щільного типу вважається найбільш логічним рішенням. Такий виріб застосовують на територіях з найсильнішими вітрами. Крім усього іншого, воно вважається більш морозостійким в порівнянні з матеріалами, що мають середню щільність. Основна перевага матеріалу полягає в міцності, завдяки чому він стає оптимальним для застосування в саду і створення парників. Подібне агроволокно здатне забезпечити захист чагарниках і деревах в зимовий період часу. Якщо взимку відсутній сніг, воно служить як повноцінне укриття для полів.

Найчастіше агроволокно з отворами для полуниці і багато інших різновидів купують в рулонах. Причому розмір може бути абсолютно різним. Матеріал складають спеціальним чином, а ширина самого рулону зазвичай становить від 1.6 до 2.1 і більше метрів. Що стосується довжини безпосередньо самого виробу, то вона становить 100 метрів. Якщо споживачеві з яких-небудь причин не підходить такий параметр, додатково можна замовити іншу довжину.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ