Де купити рушники з мікрофібри чудової якості?

Для ванної кімнати – бавовняне, для спортзалу або кухні – з мікрофібри. Саме такі рекомендації по складу рушників зараз найактуальніші. У цій статті розберемося чому так, чим відрізняються бавовняні і мікрофіброві моделі, і чому одні кращі за інших у тому чи в іншому випадку.

Найкраще вбирають вологу вироби з натуральних волокон. Тому рушники зі 100% бавовняним складом – обов’язкова вимога до такого текстилю. Чим вища і щільніша махра, тим швидше вона вбере воду з тіла і шкіра стане сухою. Бавовняні рушники вафельні або ткані господині використовують із задоволенням і на кухні. Вони зручні і для витирання рук, і щоб зібрати вологу, і витерти посуд.

Натуральні рушники завжди користувалися популярністю і коли на полицях почали з’являтися моделі з мікрофібри, більшість господинь поставилися до них насторожено, з недовірою. Як може рушник з синтетичних волокон добре увібрати вологу? Адже нитки поліестеру, з яких вони виготовлені, слизькі? Ці та інші питання виникають у покупців при погляді на моделі з мікрофібри на полицях магазинів.

Для того, щоб у всьому розібратися, слід добре вивчити саму тканину. Мікрофібра буває різної щільності і текстури. Для рушників підбирають мікрофібру, схожу на оксамит – вся поверхня полотна покрита дрібними ворсинками – м’якими, теплими і приємними на дотик. Саме вони і допомагають виробу бути гігроскопічним. Іншими словами, вони просто збирають воду, а завдяки їх великій кількості і високої щільності, роблять це швидко і ретельно. Саме такі моделі представлені в інтернет-магазині domashniy.com.ua/polotentsa. Купують такі рушники в основному для походів у спортзал, оскільки саме для такого використання вони підходять ідеально. Мала вага, відсутність затхлого запаху, швидке висихання – основні на те причини. Рушники з мікрофібри беруть в походи і подорожі по тій же причині.

На кухнях господині теж оцінили їх властивості. Справа у тому, що синтетичні волокна, завдяки своїй слизькій текстурі, легко пруться, з них швидко і без особливих зусиль видаляється будь-який бруд. Всі знають, що проблема кухонних рушників – це засмальцьований зовнішній вигляд. Так ось, з моделями з мікрофібри цього не станеться. Вони відмінно відпираються навіть у прохолодній воді.

А ще переваги синтетичного текстилю – у чудовій колірній гамі. Поліестер прекрасно забарвлюється і тримає колір. Бавовняний текстиль завжди буде більш блідим, а згодом колір стає ще світлішим.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ