Дитячі ігрові комплекси від виробника в Україні

Happyplay – компанія, що багато років виробляє, проектує, продає та встановлює обладнання для дитячих майданчиків. Допоможемо обладнати комфортний ігровий простір на будь якій площині. Хай ваші дітлахи мають де грати!
Купити дитячий ігровий комплекс от Happyplay відрізняються різноманітністю. Завдяки асортименту можна підібрати обладнання під будь-які умови та спосіб використання.

 1. Маємо запропонувати спортивні і ігрові майданчики для встановлення у приміщенні і на вулиці. Вуличні комплекси не бояться мінливої погоди і перепадів температур. Ігрові майданчики, що призначені для використанні у приміщенні використовують менш стійкі до вологи і температур матеріали.
 2. Майданчикі під різний вікові категорії. Наприклад:
  • Малюк – комплекси для самих маленьких. Вони складаються з невисоких гірок – до одного метра і невеличких перелазів. Усі місця, де малеча знаходиться високо від землі – огороджені перилами та заслонами. Сходинки і інші деталі конструкції розраховані на маленьку ніжку і ручку. Весь комплекс сконструювано за особливими заходами безпеки для наймолодших – округлі кути, невисокі елементи, огороджені у небезпечних місцях та таке інше.
  • Непосида – комплекси для дошкілят та учнів молодшої школи. Цей віковий період у дітей відрізняється значною активністю, любов’ю до рухливих і рольових ігор. Ігрові комплекси. Розраховані на цей вік – середнього розміру, мають багато спортивних елементів та вищі гірки. Найпоширеніші елементи – перелази, елементи для скалолазання, канати, гірки та гойдалки.
  • Юність – комплекси, що розраховані на підлітків. Такі комплекси сподобаються с молодшому шкільному віку, основні відмінності – розміри деталей та менше захисних елементів. Також на площадках для підлітків більше спортивних елементів – шведська стінка, турнік, кільця тощо, бо в цьому віці розвивається любов до своєї зовнішності і бажання її поліпшувати.
 3. Ігрові комплекси можуть складатися з одного-двох елементів, або складатися з безліч деталей і складових та являють собою цілі дитячи замки та маленькі городи. Комплекс може включати у состав:
  • Гірки
  • Сходи та перелази
  • Спортивні елементи – кільця, турніки, рукоходи тощо
  • Інтерактивні ігрові елементи – рахункові, з буквами, лабіринтами
  • Конструкції-імітації транспорту, тварин, маленькі будиночки
  • Елементи для скалолазання – стінки з рельєфами та зачепами, канати, прямовисні підйомні елементи
  • Гойдалки

Але є те, що об’єднує усі різновиди дитячих ігрових та спортивних майданчиків – це якість, надійність конструкцій і особливий підхід до безпеки виробів. Для виробництва використовують екологічні якісні матеріали та нетоксичні покриття.

В грі дитина розвивається

 1. Формуються навики спілкування з однолітками. В процесі гри діти вчаться домовлятися, ладнати спори, товаришувати.
 2. Розвиваються фізично, укріплюється імунітет. Використовуючи елементи для активних ігор – перелази, кільця, гойдаючись або спускаючись з гірки, та навіть граючись «у доганяли», малюки розвиваються фізично. Розвивається вестибулярний апарат рефлекси, а також – за рахунок регулярної фізичної активності, поліпшується загальне почуття.
 3. Ліквідується стрес, з’являється відчуття щастя. Маленькій людині особливо важливо відчувати себе щасливою, але на жаль, навіть у дітей буває стрес. Сварка з батьками, або складності у спілкуванні з однолітками може викликати у малечі стресовий стан. Стрес легко «випарюється» в процесі гри та під час рухливих ігор, в процесі яких виробляються ендорфіни. І ваш малюк – знов щасливий і задоволений життям.
загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ