У Приватбанку заявили про відтік валюти

Клієнти, які тримали валюту для заощадження, першими реагують на можливі коливання валютного ринку, зазначили у фінустанові.

На тлі судових рішень навколо ПриватБанку за два останніх місяці спостерігався відтік ресурсів з фінустанови, переважно в іноземній валюті. Клієнти забрали з банку близько 137 млн ​​доларів і 27 млн ​​євро. Про це сказала заступник голови правління ПриватБанку Галина Пахачук.

“Клієнти, які тримали валюту для заощадження, першими реагують на можливі коливання валютного ринку і переводять свої активи з банку в сейф. За два місяці ці клієнти забрали з банку близько 137 млн ​​доларів і 27 млн ​​євро”, – сказала Пахачук.

За її словами, “весь цей інформаційний фон мав певне значення в квітні і травні, коли клієнти весь час чули з високих трибун про програні суди. На “судовий” інформаційний фон реагували далеко не всі – за ці два місяці був відтік ресурсів, в основному в іноземній валюті”.

Пахачук також зазначила, що в банку не дуже утримували таких клієнтів. Скорочення частки дорогих валютних пасивів було стратегією фінустанови з 2017 року.

Вона запевнила, що роздрібний бізнес щодня забезпечує приплив коштів фізосіб назад в ПриватБанк.

“За останні два тижні повністю весь бізнес повернувся на наші рахунки, тому що вони звикли до нашого сервісу. У нас є такий показник, як частка автоматично пролонгованих депозитів. Зазвичай близько 70% депозитів автоматично.

Джерело
ІНШІ НОВИНИ