Український медик жорстко висловився про порушників карантину

Лікар відділення анестезіології та інтенсивної терапії Закарпатської обласної лікарні Василь Шерегій, який тиждень провів із хворими на COVID-19, закликав українців дотримуватися вимог карантину та залишатися вдома.

За його словами, нині ситуація із поширенням вірусу в країні неконтрольована, а люди наївні. Відео з гучною промовою медика опубліковане на YouTube-каналі Uzh Inform.

“Не дай Боже вам бути серед тих пацієнтів, яких ми зараз лікуємо. Їм зараз страшно, адже більшість із них навіть не розуміє, як могли заразитися. Це зараз не контролюється”, – запевнив він.

“Сидіть вдома, вже нічого не контролюється!” Медик жорстко висловився про порушників карантину

Медик підкреслив, що інфекція всередині країни поширюється надто швидко. До того ж нині все рідше трапляються випадки, коли пацієнти повідомляють, що підхопили COVID-19, бо контактували з кимось, хто приїхав з-за кордону.

Шерегій додав, мовляв, не розуміє, як громадяни можуть говорити, що їм несила посидіти вдома на карантині. Зокрема, на тлі того, що медики постійно перебувають у небезпечних умовах і не скаржаться.

“Коли люди думають, що все це жарти, то вони дуже наївні. Тому, якщо ви хоч трохи поважаєте медперсонал і самих себе, будь ласка, не наражайте на ризик їх, себе і своїх близьких. Адже є багато тих, кому через чиюсь дурість і безвідповідальність доводиться ризикувати власним життям”, – підсумував він.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ