Лікарі назвали перші ознаки каменів в нирках

Біль від утворення каменів в нирках проявляється не відразу, початок хвороби найчастіше проходить непомітно, тому людина може навіть не підозрювати про проблему. Однак, камені, що формуються, можуть травмувати сечовивідні шляхи і провокують розвиток інфекційних захворювань. Про те, як вчасно розпізнати хворобу, читайте у нашій статті.

Біль у попереку

Біль у спині через утворення каменів в нирках відрізняється від інших неприємних відчуттів тим, що виникає, як правило, раптово і проявляється у вигляді нападів, що змінюються періодичним полегшенням.

Утруднене сечовипускання і відчуття печіння

Камінь великого розміру може блокувати сечовід і не давати сечі надходити в сечовий міхур, тому і виникає проблема. А неприємне відчуття печіння виникає при переході каменю з сечоводу в сечовий міхур. Крім того, камінь під час руху може дряпати внутрішню поверхню міхура, через що виникає кровоточивість, а в сечі з’являється кров.

Нудота

Як вже говорилося вище, камені перешкоджають вільному руху сечі. Її накопичення в нирках викликає набряк і запалення. Роздратування поширюється по нервових закінченнях до деяких дільниць кишечника, викликаючи хворобливі відчуття в животі, а також появу нудоти.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ