Два головних вітаміни для підтримки імунітету восени

Продукти, багаті вітамінами, слід вживати восени для підтримки імунітету, – про це повідомила лікар імунолог Марина Аплєтаєва. Головними є два вітаміни: А і С.

За словами лікаря-дієтолога, алерголога-імунолога Марини Аплєтаєвої, вітамін А – один з головних захисників слизових оболонок верхніх дихальних шляхів від проникнення вірусів і бактерій. Він блокує проникнення патогенів через слизові тканини. При цьому вживати чистий вітамін А небезпечно, оскільки він може бути токсичний, пояснила медик.

Щоб забезпечити восени організм важливою речовиною, експерт рекомендує вживати продукти насиченого оранжевого, жовтого кольору: персики, абрикоси, сливу з жовтою м’якоттю, гарбуз, моркву. В інтерв’ю RT імунолог заявила, що дані продукти багаті бета-каротином, що перетворюється в організмі в такий потрібний йому вітамін А.

Інший головний вітамін осені – С, який грає роль буфера для інфекцій. Завдяки йому поліпшується клітинний імунітет, підвищується захищеність клітин тіла від ушкоджень. Таким чином знижується ризик запалення, що веде до розвитку небезпечних захворювань, включаючи серцево-судинні, рак.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ