IT вакансії в Україні – де знайти співробітника

Якщо ви шукаєте IT-фахівця на аутсорс або в штат, вам необхідно опублікувати свою заявку на ресурсі, популярному серед працівників IT-індустрії. Це найбільш правильний підхід – в обхід бірж, соціальних мереж і сайтів для широкого спектра працівників. Профільні платформи, розроблені під IT, популярні серед кращих фахівців з актуальних портфоліо і просунутим стеком навичок. Так роботодавці отримують кращих співробітників, а здобувачі – свіжі вакансії в it компаніях і перспективну роботу.

Про сервіс IT Рейтинг UA

Однією з таких профільних платформ є IT Рейтинг UA. Сервіс був заснований в 2015 році і популярний серед тих, хто працює в IT: розробників, дизайнерів, SEO, менеджерів і не тільки. На сайті публікуються рейтинги кращих команд, що мотивує їх постійно оновлювати портфоліо і запрошувати клієнтів залишати реальні відгуки. Також тут зібрані новини, проводяться конкурси серед фахівців різного профілю.

Одним з центральних сервісів на сайті став розділ з IT вакансіями України .

Сайт популярний серед роботодавців та виконавців – про це свідчить більше 200 000 відвідувань за рік. Про ресурс регулярно виходять огляди в ЗМІ і соцмережах.

Про вакансії на IT Рейтинг UA

IT вакансії публікуються зареєстрованими користувачами. Для цього необхідно вказати назву компанії, тип співробітника, якого ви шукайте, місто і розмір зарплати. Далі публікується текст вакансії – опису, вимоги до кандидатів і умови роботи. При необхідності публікуються початкові дані про тестовий завданні.

Ті, хто зацікавиться заявкою, відправлять своє резюме і портфоліо. Це робиться в один клік зі сторінки вакансії.

Як знайти IT- вакансію здобувачеві

Є два варіанта:

  1. Регулярно відслідковувати всі вступники заявки.
  2. Використовувати фільтри пошуку.

Перший варіант підійде тим, хто спостерігає за ситуацією на ринку або може надати декілька різнопрофільних послуг. Наприклад, це може бути дизайн і верстка, тексти і SEO просування, управління IT-командою і тестування.

Якщо ж у вас одна спеціалізація, рекомендуємо користуватися другим способом. Налаштуйте під себе фільтри пошуку:

  • тип вакансії;
  • Місто;
  • валюта;
  • зарплата.

На сайті широкий вибір типів вакансії: адміністраторів, дизайнерів, контент-менеджерів, копірайтерів, маркетологів, project-менеджерів, вакансії розробників , керівників, тестувальників, HR і SEO-фахівців. Знайти роботи зможе кожен – при цьому можливо працевлаштування відразу на рівень керівника.

Місто стоїть вибирати, якщо ви розглядаєте варіант офіційного працевлаштування та роботи в офісі. Але також є можливість знайти роботи віддалено або на проектній основі. В такому випадку шукайте можливості по всій Україні.

Вы можете выбрать валюту — любую или доллар США, евро, гривну, российский рубль. После этого настраиваете фильтр с зарплатой: от 300 и выше 10 тысяч долларов.

Преимущества площадки IT Рейтинг UA

Преимущество работодателей состоит в том, что на их вакансии будут откликаться квалифицированные специалисты с опытом выполнения сложных задач. Несмотря на то, что публикуются ИТ-вакансии и на уровень junior, профессионализм и заинтересованность в работе гарантирована.

Преимущество соискателей на сайте it-rating – возможность работать с крупными компаниями и получить классные кейсы в портфолио. У каждого появляется шанс трудоустроиться в IT-компанию и улучшить свои навыки. Кроме того, на площадке вы не встретить демпинговые ставки, а значит сможете претендовать на достойные условия работы в сфере IT.

Відзначимо, що на майданчику багато свіжих вакансій і мінімальна конкуренція. Для того щоб відгукнутися на вакансію, потрібно відправити своє резюме роботодавцю.

Пошук роботи з IT Рейтинг UA ставати швидким і результативним.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ