Як написати дипломну роботу за тиждень

Більшість з нас потрапляли в ситуацію, коли потрібно терміново щось виконати, а ти не знаєш з чого почати і за що, насамперед, потрібно братися. Також і в університеті часто виходить (або не виходить) написати випускну роботу в потрібний термін. У такому випадку завжди є варіант – замовити написання дипломної роботи, а зробити це можна на сайті компанії all5 за посиланням https://www.all5.com.ua/. Зрозуміло, що більшість студентів на останніх курсах вже працюють і заробляють, так би мовити: роблять те, чого їх і вчили в університеті. Тут і відбувається “подвійне навантаження” з боку роботодавця і навчального закладу, що призводить до труднощів при написанні дипломної роботи. Це керівництво містить практичні рекомендації та все ж відповідає на питання: як написати дипломну роботу за тиждень? Часу у нас мало, по-цьому потрібно виконувати все дуже швидко щоб завершити вчасно.

День 1. Складаємо план

Один з найважливіших етапів який передбачає, що у Вас вже є обрана тема роботи. До складання плану потрібно підійти з особливою уважністю щоб уникнути в майбутньому його зміни, так як це може сильно вплинути на хід написання всієї роботи. Найгірше це може привести до переписування вже готових розділів, що безумовно призведе до втрати часу. Почати Вам варто з того, щоб визначити структуру плану по розділах, а після цього вже можна написати підпункти. Для прикладу, Ви можете попросити свого викладача дати рекомендації щодо складання плану або звернутися до великих просторів мережі Інтернет. Ви можете знайти вже готовий диплом або дисертацію по своїй спеціальності і за схожим напрямком, а після цього вже адаптувати її до своєї тематики.

Зазвичай структура плану така: 3 розділи по 3 підпункти в кожному. Перший розділ це в основному теорія і інформація загального характеру по Вашій темі. Другий розділ передбачає всебічний аналіз об’єкта дипломної роботи. Третій розділ це суто практична частина. Не виключено, що Вам буде потрібно додати ще й 4 розділ, але це варто уточнити у свого викладача, так як для економічних спеціальностей часто в 4 розділі пишуть про охорону праці на підприємстві.

Написали план, затверджуємо у викладача.

День 2. Пишемо перший розділ

Приступаємо писати теоретичну частину дипломної роботи. Перш ніж почати, рекомендуємо уточнити у викладача, які краще використовувати літературні джерела. Можна користуватися джерелами з мережі Інтернет, але не рекомендується повністю наповнювати розділ такою інформацією. Найкраще використовувати від 5 свіжих тематичних видань, книг які можна знайти в університетській бібліотеці і додати 20-30% інформації з мережі Інтернет. Писати потрібно акуратно, не використовувати велику кількість інформації з одного джерела. Бажано включити різні схеми, графіки і таблиці. На написання достатньо витратити пару годин, після чого відправляємо викладачеві на перевірку.

День 3. Пишемо другий розділ

Продовжуємо шлях до отримання диплома про вищу освіту. Для цього розділу нам буде потрібно більше часу, чим на перший розділ, так як тут потрібно використовувати більше аналітичних даних. Добре скористатися в цьому випадку періодичними виданнями які виписує університетська бібліотека, періодичними виданнями в пресі та мережі Інтернет з Вашої тематики. Тут головне не забувати про те, що це аналітична частина, що передбачає велику кількість схем, графіків і таблиць в яких показаний аналіз даних і інформації.

День 4. Продовжуємо написання другого розділу

Відправляємо диплом на перевірку викладачеві, отримуємо правки і вносимо необхідні зміни в дипломну роботу.

День 5. Розділ третій

Ця частина дипломної роботи є найважливішою. Щоб успішно здати і отримати високу оцінку на захисті, цьому розділу необхідно приділити найбільше часу. Тут ми описуємо власні рекомендації і пропозиції, робимо прогнози і даємо оцінку. В процесі роботи бажано консультуватися з викладачем для координації написання своєї роботи. Неприпустимо використовувати якусь теоретичну інформацію.

День 6. Продовжуємо розробляти свої пропозиції

Після первинної оцінки викладачем готового Вашого третього розділу в більшості випадків будуть зауваження. Тут головне виконати всі вимоги викладача, доопрацювати і підійти до кінця написання дипломної роботи.

День 7. Завершуємо написання. Підготовка до захисту

Отримавши схвалений викладачем варіант дипломної роботи з усіма трьома готовими розділами приступаємо до написання вступу і висновків, а також остаточного оформлення і форматування роботи. Вступ має стандартний формат і включає в себе: загальна інформація про проект, актуальність теми, прдмети, об’єкт, цілі і завдання, методологічна база і література, практичне значення і зміст роботи. У висновках описуємо досягнуті поставлені завдання, коротко описуємо другий і третій розділ.

Завершивши форматування і остаточні зміни дипломної роботи, потрібно переконатися, що у нас розставлені в тексті всіх розділів посилання на літературу та інформаційні джерела, а також складено список літератури на який йдуть ці посилання. Все ж якщо після цієї інформації у Вас виникають сумніви і Ви до сих пір не розумієте як написати дипломну роботу за тиждень, то ми рекомедуємо звернутися до спеціалістів компанії all5 і замовити дипломну роботу.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ