Як вибрати лук для полювання

Полювання з луком абсолютно не схоже на рушничне. Відмінність полягає не стільки в техніці стрільби, яку можна опанувати за кілька місяців, а в абсолютно особливій поведінці лучника під час полювання.

Зрозуміло, найважливіше – вибрати правильний лук для полювання, зручний для виконання стрільби і той, що обіцяє реальні трофеї, а зробити це можна за посиланням https://ohota.in.ua/oruzhie-i-komplektuyuschie/oruzhie/metatel-noe-oruzhie/. Зверніть увагу, що зброя не повинна демаскувати лучника. Також вам знадобиться чохол, який захистить тятиву під час перенесення. Якщо збираєтеся полювати всерйоз, то дешеві алюмінієві стріли точно не підійдуть. Краще придбати спеціальні стріли для полювання, древко яких виготовлено з карбонової трубки, а наконечник сконструйований знімним. Коштують вони недешево (близько 20 доларів за стрілу), але це того варте: їх ідеальна вага і геометрія забезпечують високу точність пострілу.

Крім стріл вам знадобиться реліз. Це спеціальний спусковий механізм, завдяки якому стріла сходить з тятиви плавно (спуск з релізом порівнюють з гвинтівковим), а крім того, цей пристрій дозволяє усунути можливі помилки при пострілі, які можуть бути допущені в стані нервозності.

Фахівці полювання з луком рекомендують брати з собою не більше 10 кг поклажі, щоб не перевантажувати руки (м’язи повинні залишатися еластичними, “не забитими» від втоми). Якщо ви хочете вільно управляти луком, потрібно постійно тренуватися, зміцнюючи м’язи рук і плечового пояса. Для того, щоб тренувати точність, стріляти по плоским мішеням недостатньо. Найкраще виконувати постріли по тривимірним моделям тварин – так ви будете вчитися правильно цілитися, щоб під час реального полювання була можливість вразити звіра з будь-якої дистанції. Забійну відстань кожен визначає для себе сам. Тут важливо не переоцінювати свої можливості. Лук для полювання потрібно використовувати тільки тоді, коли ви на 100% впевнені в результаті. Звичайно, від втрати підранків ніхто не застрахований, але краще звести такі ситуації до мінімуму.

Щоб зберігати вправність, необхідно тренуватися буквально круглий рік, інакше, якщо ви розслабитеся в міжсезоння, ризикуєте зіпсувати собі весь мисливський сезон. І тим не менше, трофеї, які так приваблюють новачків, для професійних мисливців з луком не головне. Навіть бувалі мисливці запевняють, що часто повертаються додому з порожніми руками, але задоволеними. Такий спосіб полювання відкриває набагато більше можливостей проводити час на природі і спостерігати за тим, чого ніколи не побачиш на полюванні з рушницями. Шум пострілів відлякує дичину, а полюючи з луком можна помітити, як пробіжить польова миша, або птах, не помітивши вашої присутності, всядеться поряд на гілку. Ви поступово усвідомлюєте, що берете участь в тому ж полюванні, яким його знала стародавня людина.

Для цього потрібно лише вибрати відповідний лук і почати практикуватися. Ви здивуєтеся, наскільки швидко втягнетеся в це заняття і самі того не помітите, як полювання стане найцікавішою частиною вашого життя.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ