Китайські колісні трактори Wuzheng

В Україні багато фермерів з побоюванням та сумнівом відносяться до китайської сільгосптехніки. Але в останні роки, коли провідні китайські виробники офіційно вийшли на український ринок через великих дилерів, китайські колісні трактори встигли завоювати значну частку сектора сільськогосподарського обладнання. Сучасна китайська сільгосптехніка виділяється високим рівнем якості, відмінними технічними характеристиками, довгим терміном експлуатації та порівняно невисокою вартістю. Офіційний дилер компанії Wuzheng в Україні пропонує придбати потужні та надійні китайські колісні трактори за цінами виробника.

Трактори Wuzheng: відмінна якість за розумну ціну

Багато приватних невеликих та середніх фермерських господарств не можуть собі дозволити придбання спеціалізованої техніки. Але без механізації неможливо підвищити якість обробки землі, продуктивність праці та збільшити врожайність. Сучасні китайські дизельні трактори нічим не поступаються своїм європейським та американським аналогам, але за ціною значно в них виграють. Завдяки своїй високій надійності, широкому модельному ряду, гарантійному обслуговуванню та конкурентній вартості великим попитом в Україні останнім часом користуються трактори китайського виробника Wuzheng.

В різних цінових категоріях можна виділити наступні найбільш вдалі моделі:

 • WZ 200 має потужність 20 к.с. Має задній привід, ремінну передачу до трансмісії, одноциліндровий дизельний двигун. Підійде для невеликих господарств. Є одним з найдешевших варіантів.
 • Багатофункціональний повнопривідний колісний трактор Wuzheng TS504 потужністю 50 к.с. з об’ємом двигуна 3,26 л оснащений кабіною з підігрівом. Дискові гальма та гідравлічне управління, економна витрата палива, надійна конструкція з противагою роблять його використання ефективним та безпечним.
 • Wuzheng TS 1404 з двигуном 140 к.с. є найбільш потужною моделлю. Об’єм двигуна 6,75 л. В кабіні є кондиціонер. Може використовуватись для довгої безперервної роботи в важких умовах.

Переваги китайських колісних тракторів Wuzheng

Китайські дизельні трактори Wuzheng мають низку якісних переваг:

 • висока потужність;
 • економна витрата палива;
 • відмінна зносостійкість та висока довговічність;
 • можливість встановлення різноманітного навісного обладнання;
 • порівняно невисока вартість;
 • здатність безвідмовно працювати в важких режимах;
 • стійкість до екстремальних погодних умов;
 • високий комфорт та безпека для водія;
 • сучасний дизайн та ергономіка.

Де можна вигідно придбати китайський дизельний трактор?

Магазин китайських тракторів agricar.com.ua (ТОВ «Агрікар») є офіційним дилером компанії Wuzheng в Україні. Ми пропонуємо не тільки мінімальні ціни на техніку та терміни постачання, але також надаємо технічні консультативні послуги, гарантійне та післягарантійне обслуговування, привабливі кредитні програми. Наші технічні спеціалісти допоможуть підібрати найбільш відповідну вашим цілям сільгосптехніку, а менеджери запропонують вигідні умови. Ми співпрацюємо як з великими агропромисловими корпораціями, так і з приватними фермерами.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ