Як вибрати смарт-тв приставку

Оскільки Інтернет став головним джерелом отримання контенту для більшості людей, популярність звичайного телевізора стрімко впала, а люди почали переходити на Смарт-ТВ. Вартість Smart-телевізора досить висока, тому безліч людей віддає перевагу більш дешевій альтернативі – смарт-приставці, купити яку можна за посиланням https://alfabox.com.ua/smart-pristavki/x96-mini або, як їх ще називають, медіаплеєрам, про особливості вибору яких ми і поговоримо в цій статті.

Основні критерії вибору

Щоб приставка виявилася сумісною з вашим телевізором і виправдала всі очікування, слід ретельно вивчити її характеристики, а саме:

  • Операційну систему.
  • Відтворення файлових форматів.
  • Технічні особливості девайсу (процесор, обсяг пам’яті і т.д.).
  • Типорозмір корпусу.
  • Вид електроживлення.
  • Комплектація.
  • Інтерфейс.

Підключення до телевізора

Найкращим способом підключення медіаплеєра до ТВ вважається з’єднання за допомогою HDMI-кабеля, що дозволяє дивитися відеоконтент в HD-форматі.

При виборі приставки з подібним типом підключення слід враховувати, що HDMI-порти є далеко не на всіх телевізорах, старі моделі можуть не мати даного роз’єму і такий медіаплеєр до них не підійде.

Операційна система

Найчастіше смарт-тв приставки працюють на операційних системах Android або Windows. Існують і медіаплеєри, що працюють на Linux, але через скромний асортимент додатків, вони не настільки поширені.

Є й універсальні моделі, що підтримують відразу декілька операційних систем – Windows і Android.

Приставки на ОС Windows є більш вимогливими до системних ресурсів, зате оснащені повноцінним BIOS’ом і офісним пакетом, що допомагає вирішувати багато завдань.

Андроїд-медіаплеєри не виставляють жорстких вимог до «заліза» і є більш швидкими в плані обробки відео. Процес пошуку і видалення додатків на них простіший і зручніший. Знайти додатки для перегляду телепрограм і розважальний софт до них набагато простіше. Головна перевага смарт-приставок на Android – невисока вартість.

Підключення до інтернету

Вибираючи приставку, необхідно звернути увагу на спосіб її підключення до інтернету. При наявності бездротового інтернет-з’єднання слід вибирати модель, обладнану адаптером Wi-Fi.

В іншому випадку доведеться віддати перевагу прокладці інтернет-кабелю. Здійснюється подібне підключення до приставки через роз’єм LAN-USB або RJ45, а до роутера за стандартною схемою.

Зовнішній вигляд

У більшості випадків медіаплеєри є невеликим боксом або мають вигляд флешки.

Смарт-приставка у вигляді флешки має малі габарити і обмежену кількість роз’ємів. Також вона обладнана Wi-Fi-адаптером і підключається через USB.

За характеристиками вищезгадані моделі не поступаються боксам. Головною їх відмінністю є спосіб підключення. Бокси, як правило, підключаються до телевізорів за допомогою HDMI-кабелю, а для інтернет-з’єднання використовується роз’єм LAN.

Приставки у вигляді коробок мають кращу систему охолодження, що робить їх більш функціональними і дозволяє оснащувати їх великою кількістю апаратних ресурсів. Подібний тип медіаплеєрів підійде до будь-яких ТВ, навіть старих моделей.

загрузка...





ІНШІ НОВИНИ