Літературний рай в «Букнет»

Платформа Букнет – це унікальне місце, де кожен читач знаходить саме свого автора, з яким він може зануритися в світ захоплюючих пригод або опинитися всередині загадкового розслідування, прогулятися з закоханими до дивовижних водоспадів або несподівано здійснити подорож у часі. На даний момент в електронній бібліотеці вже розміщено понад 50 000 творів з усього світу і в найрізноманітніших жанрах: любовні та еротичні романи, детективи і драми, фантастика і пригоди, а також багато інших. Тому будь-який читач знайде на ресурсі саме свого автора.

Можливості для письменників

Тисячі письменників різного рівня розміщують на сайті свої твори абсолютно безкоштовно. Сайт Букнет дарує чудову можливість поділитися своїм творінням із світом. Для більш досвідчених авторів сервіс пропонує заробити на публікації своїх книг, оформивши її скачування по додатковій підписці.

Розробники сервісу пропонують три основні способи розміщення своїх творів на сайті:

  • Безкоштовне розміщення. Підходить молодим авторам, які намагаються знайти відгук у серцях читачів і заволодіти увагою аудиторії. Спеціально для них передбачені програми з додатковою рекламою, яка розповідає про них потенційним читачам;
  • Розміщення для публікації за передплатою. Багато читачів хочуть бути в курсі всіх новинок і тому оформляють підписку на глави нових творів. Автор може викладати книги по частинах, монетизуючи кожну з них. Дана послуга надається тимчасово, всього на 3 місяці. Після цього терміну автору буде запропоновано розмістити своє повне творіння на продаж;
  • Продаж готових книг. Головною умовою для отримання цього статусу є попереднє оформлення одноразової підписки в попередній категорії. Тільки після цього йому відкриється доступ в онлайн-магазин Букнета для розміщення своїх творів.

Також літературна платформа Букнет пропонує завести кожному письменнику унікальний простір для спілкування авторів з їх читачами. Він може вести свій блог, розповідаючи про своє життя і нові творчі успіхи шанувальникам. Крім того читачі можуть виразити свою думку в коментарях, якщо оформили підписку на нові глави книги. Тим самим автор не тільки розширює свою аудиторію, але і отримує від неї зворотний зв’язок.

Крім того на сайті часто проводяться тематичні конкурси, які дають можливість авторам котрі відзначились найбільше видати свою книгу в повному тиражі абсолютно безкоштовно. Проект користується підтримкою багатьох видавців, у співпраці з якими і проводяться дані заходи.

Електронна бібліотека для читачів

На платформі Букнет зібрана унікальна бібліотека з тисяч найрізноманітніших творів. Щодня автори публікують найсвіжіші новинки, щоб читачі могли оцінити їх талант і приємно провести час в дивовижному світі прози.

Розробники сайту Букнет надають для своїх відвідувачів найбільш зручні способи прочитання книг:

  • Скачування книг абсолютно безкоштовно і по підписці;
  • Читання творів онлайн всередині сайту з персонального комп’ютера або за допомогою його мобільної версії з будь-якого зручного гаджета;
  • Читання книг в додатку, який можна завантажити на будь-яку мобільну платформу.

У такій величезній кількості творів легко заплутатися, тому творці проекту впровадили зручну навігацію по сайту. Можна вибрати книгу в улюбленому жанрі або знайти конкретну через пошукову систему.

Платформа Букнет – це справжній тихий літературний куточок, в якому зустрічаються автори з читачами, де кожен може знайти щось затишне і безперечно своє. Читач буде не тільки в курсі всіх новинок, але ще й познайомиться з творчими людьми ближче, а автор назавжди залишить свої твори в історії.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ