Мікрохвильова піч: основні види

мікрохвильова піч

Всього за кілька років мікрохвильова піч пройшла еволюцію від пристрою для розігріву їжі до техніки для приготування різних страв.

Якщо ви вирішили придбати для себе мікрохвильовку, радимо вам завітати в інтернет-магазин “DomComfort”. Саме тут ви знайдете якісний товар по приємній ціні. Навіть, якщо у вас недостатньо грошей для здійснення покупки, ви маєте можливість оформити кредит. Для цього вам необхідно додати бажаний товар у кошик та вибрати термін кредитування та розмір платежу. Важиво те, що кредит можна оформити без першого внеску. Менеджери швидко опрацюють заявку та доставлять ваш товар за вказаною адресою.

Сьогодні можна провести багато часу перед вітриною магазину, щоб правильно вибрати мікрохвильовку для дому. Уникнути зайвих витрат часу допоможе розуміння цільового призначення різних видів печей:

  1. Класичні моделі – принцип роботи такої техніки простий: магнітне поле впливає на молекули води, нагріваючи їжу в максимально стислі терміни. Виробляє випромінювання елемент під назвою магнетрон, потужність якого може бути різною. Для простих агрегатів середнім показником є 800 Вт.
  2. Мікрохвильові печі з конвекцією – оснащуються конвектором і вентилятором. Перший елемент відповідає за нагрівання повітря, а другий за його рівномірний розподіл по печі. В результаті їжа розігрівається рівномірно. Як правило, такі моделі коштують дорожче звичайних аналогів.
  3. Мікрохвильові печі з грилем – існують кварцові, вугільні та тенові моделі. Перший варіант, як правило, коштує дорожче, що зумовлено підвищеною потужністю. Кварцовий нагрівальний елемент знаходиться зверху під гратами. Легко миється. Тенові моделі користуються найбільшим попитом в силу співвідношення ціна/якість. Купуючи таку модель, переконайтеся в тому, щоб нагрівальний елемент був рухомим, і тепло розподілялося по камері рівномірно. Мікрохвильові печі з вугільним грилем надають стравам нові смакові відчуття. Такі моделі зустрічаються в продажу рідше. Працюють на базі вугільного волокна, захованого в ізолюючу трубку. Принцип роботи нагадує звичайний вогонь: тепло проникає глибоко в волокна їжі, що дозволяє домогтися максимальної ефективності. При цьому ефективність випромінювання залежить від потужності мікрохвильовки.

Незалежно від типу конструкції, ми рекомендуємо купувати мікрохвильову піч з рухомим столом, так як це набагато зручніше і ефективніше.

За способом установки

За способом монтажу мікрохвильові печі ділять на соло-моделі та окремо розташовані. Перші можна розміщувати де завгодно, дотримуючись одного правила: магнетрон (знаходиться в тій же частині, де і органи управління) повинен видавати випромінювання в стіну, але не в бік користувача. Уникайте того, щоб хвилі рухались в напрямку до іншої техніки, це негативно відіб’ється на терміні служби іншої електроніки.

При виборі вбудовуваної мікрохвильовки врахуйте, що вони сконструйовані під певні розміри, і не завжди є можливість встановити в певну нішу шафи. Тому необхідно заздалегідь зробити точні виміри кухонного гарнітура, або потрібно буде потім купувати меблі спеціально під габарити придбаної моделі. У плані ефективності і функціоналу вони нічим не відрізняються.

За способом управління

За сьогоднішній день у продажу можна знайти моделі з трьома способами управління:

  • механічне – представлене круглими рукоятками, одна з яких призначена для управління потужністю, а друга таймером. Перевага в простому механізмі роботи і низькій ціні. Недолік у великому часовому інтервалі, через що страви часто виявляються перегрітими;
  • кнопкове – представлене у вигляді циферблата або екрану. Можна ставити програми для розігріву або приготування страв. Мінус в тому, що на панелі постійно збирається бруд під кнопками;
  • сенсорне – найдорожчий тип управління, що привертає максимумом корисних функцій для вибору швидкості, часу або режиму готування певної страви. Разом з тим, такі моделі ламаються набагато частіше під час перепаду напруги.
загрузка...

ІНШІ НОВИНИ