Інтер’єр від дизайнера «під ключ»

Щоб ваш офіс, будинок, квартира, ресторан або інше приміщення дивовижним чином перетворилися на стильні і затишні приміщення відповідного призначення, пропонуємо звернутися до професійних дизайнерів. Розробка індивідуального інтер’єрного оформлення зможе повністю реалізувати всі ваші мрії у стислі терміни, з мінімальними витратами.

Вже сьогодні замовити інтер’єр під ключ ви можете в будь-якому стилі – класика, мінімалізм, модерн, лофт, скандинавський, хай-тек. Над вашим проектом будуть працювати досвідчені інженери, архітектори, дизайнери, які використають оптимально прийнятні планування, системи освітлення, меблі, текстиль, предмети декору.

Замовляючи інтер’єрне оформлення в студії «HG Design», ви отримуєте комплексний підхід. Кожний клієнт обслуговується виключно на вищому рівні. Кваліфіковані спеціалісти вислуховують ваші побажання, пропонують кілька варіантів інтер’єрів з 3D візуалізацією, наданням докладної інформації щодо якості і вартості всіх матеріалів, техніки, приладів освітлення.

Чому краще замовити розробку інтер’єру у професіоналів?

Звичайно, ви можете зробити ремонт самостійно, використовуючи власні ідеї для облаштування квартири, офісу, ресторану або іншого об’єкту. Але фахівці рекомендуються замовити інтер’єр під ключ у зв’язку з наступними перевагами:

  • професійна розробка проекту з створенням всіх необхідних планів, схем, розрізів, специфікацій;
  • 3D візуалізація запропонованих інтер’єрів для можливості побачити майбутнє облаштування кожного приміщення, оцінити красу обраної кольорової гами, предметів меблювання, текстилю, декору, сантехніки;
  • захист проекту від помилок при розрахунках;
  • можливість якісної реалізації мрії будь-якої складності;
  • застосування сучасних технологій, оптимальних варіантів планування, схем освітлення;
  • ведення авторського нагляду при реалізації узгодженого проекту для попередження зайвих витрат, помилок;
  • допомога професіоналів при виборі меблів, штор, покриття підлоги, приладів освітлення, декоративних елементів.

Якщо ви замовляєте розробку індивідуального інтер’єру в студії «HG Design», то вам надається комплексний сервіс. Під час ремонтно-будівельних робіт, за бажанням клієнта, проводиться ретельне інспектування. Результатом реалізації розробленого проекту є стильний, затишний, повністю відповідний до ваших побажань інтер’єр, який відображає ваші мрії і цінності.

Як зробити замовлення на дизайн інтер’єру?

Щоб замовити інтер’єр під ключ, вам достатньо зв’язатися з представниками студії в зручний день і спосіб. Після попереднього узгодження часу на об’єкт приїде дизайнер, який разом з вами визначить найбільш оптимальний стиль і планування приміщень, зробить необхідні заміри і почне працювати над проектом.

Звертаючись в «HG Design», кожний клієнт може розраховувати на індивідуальне обслуговування, оптимальну допомогу в перетворенні вашої мрії в життя з найменшими витратами часу і грошей.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ