Особливості купівлі авто в США

Після прийняття Верховною Радою України закону №3251, який робить розмитнення привезених автомобілів з-за кордону дешевшим, українці все частіше стають власниками нових і уживаних авто. Чимало серед них і автомобілів з США.

Популярність рішення купити авто з Америки обумовлена ​​ще й хорошим вибором за доступні ціни. Американський автомобільний ринок дуже різноманітний. Для американця автомобіль – це не просто спосіб переміщення. Перш за все, це комфорт. Через попит і вимогливість користувача, авто з Америки завжди добре укомплектоване. Навіть бюджетні автівки мають повний електропакет, шкіряний салон, автоматичну коробку передач, бортовий комп’ютер і інші переваги.

Американці звикли часто міняти свої машини на нові. Тим більше, ніхто не займається ремонтом пошкоджених автомобілів. Страховим компаніям вигідніше заплатити клієнту компенсацію, а машину продати. Такі автомобілі потрапляють на аукціон авто США і продаються, порівняно, за копійки. Продавцями на цих аукціонах часто виступають ще й лізингові та прокатні компанії, фінансові установи, які конфіскували машину в якості погашення заборгованостей, державні установи та інші приватні, і юридичні особи. Також на аукціонах авто з Америки можна придбати зовсім нову машину, практично без пробігу, яку розбили ще до покупки на тест-драйві. Ці машини виставляються на аукціон авто США автосалоном, як старі, оскільки вже мають пошкодження і не вважаються новими.

Купити авто з США. Вартість авто з Америки

Крім автомобілів з пошкодженнями, можна також купити абсолютно ціле авто з США. І хоча вартість його значно вища, ніж битого автомобіля, але, навіть враховуючи доставку, він обійдеться на 15-20% дешевше аналогічного авто в Україні. Підібрати автомобіль з США можна на сайті americanavto.com. Незважаючи на це, багато людей все ж вважають за краще купувати биті авто з Америки. Так як можна підібрати авто з США з мінімальними пошкодженнями. І, з огляду на його низьку вартість на аукціонах, навіть з ремонтом, зробленим вже в Україні, воно обійдеться на 15-30% дешевше цілого. Також, вартість розмитнення битого автомобіля значно нижча.

Аукціони США: Копарт, Іншуренс, Манхейм

Вибрати і купити авто з США Ви можете на таких аукціонах, як Copart, IAAI, Manheim, Ebay і багато інших. Краще, звичайно, вибирати найнадійніші або ж звернутися до фахівця. Після того, як покупцеві з України вдалося купити автомобіль з США, його чекає наступний етап – це доставка авто з США в Україну.

Доставка авто з США в Україну (Одесу)

Доставка авто з США – досить складна і копітка процедура. Спочатку придбаний автомобіль необхідно перевезти з майданчика аукціону в порт. Це може бути порт Лос Анджелеса, Х’юстона, Нью Джерсі, Сан Франциско або Маямі. Чим далі знаходиться майданчик від порту, тим дорожче обійдеться доставка автомобіля. З порту придбане авто з Америки відчалить в Європу або відразу в Україну. Великогабаритні транспортні засоби занурюють на борт корабля. Навантаження та закріплення авто в контейнер здійснюють наймані навантажувальні компанії, при виборі яких необхідно переконатися в якості і надійності використовуваного кріплення.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ