Освітні тури в Польщу: вибираємо заклад та знайомимось з країною

У всіх бажаючих особисто ознайомитися з системою вищої освіти такої європейської держави, як Польща, тепер є можливість отримати інформацію з перших рук. Сьогодні існує можливість замовити освітній тур за посиланням https://www.osvitapol.info/. Багато хто не ризикує вступати в іноземний навчальний заклад, не знаючи обстановки, через невідповідності умов проживання заявленим, мовні перешкоди і піддаючись різним сумнівам. Даний тур дозволить особисто оглянути освітні заклади і розвіяти нерішучість через:

  • неоднозначну або негативну інформацію (чужі враження) про вищий навчальний заклад;
  • сумніви, що виникли відносно доцільності навчання закордоном, в тому числі в Польщі;
  • незнання умов проживання студентів, невпевненості в забезпеченні їх безпеки.

Такі освітні тури дадуть загальне уявлення про систему освіти в Польщі, подальші можливості випускників з європейським дипломом, і, звичайно ж, дозволять розвіяти всі сумніви і остаточно визначитися з вибором навчального закладу.

Освітні тури в Польщу допоможуть особисто ознайомитися з кращими вищими навчальними закладами країни, які готові прийняти іноземних студентів. Ви побачите своїми очима умови навчання і проживання абітурієнтів і студентів, познайомитеся з інфраструктурою навчального закладу, особисто дізнаєтеся всі подробиці і нюанси вступу до обраного Вами університету або академії, познайомитеся з викладацьким складом.

В такому турі кожен бажаючий зможе переконатися в тому, що польська мова досить нескладна у вивченні, особливо якщо почати вивчати її в рідній країні на спеціалізованих курсах. Також ознайомчі тури в Польщу дадуть можливість подивитися, як живуть інші студенти-іноземці, переконатися, що вони дуже комфортно себе почувають, проживаючи і навчаючись за кордоном. Можна буде поставити питання таким студентам і з’ясувати особливості їх адаптації до нових умов навчання.

Багато навчальних закладів Європи мають спеціальні домовленості з роботодавцями, які шукають талановитих і готових працювати (проходити стажування) студентів і молодих фахівців. Польща – не виняток. Тому навіть у іноземного студента є шанс не тільки отримати відмінну європейську освіту, але й знайти гідну високооплачувану роботу і залишитися жити в Польщі.

Освітні тури в Польщу дозволять не тільки відвідати основні студентські міста і вибрати відповідний навчальний заклад, а й познайомитися з країною, з її культурою, традиціями та визначними пам’ятками. У Вас буде шанс провести вільний час на свій розсуд, приділяючи увагу не тільки навчальним закладам, а й прекрасним і незабутнім містах Польщі.

Хто може відвідати Польщу в освітньому турі?

Брати участь в такому турі можуть всі бажаючі, а саме:

  • Школярі, які розглядають можливість продовження навчання в Польщі.
  • Студенти, абітурієнти.
  • Батьки, які сумніваються в доцільності навчання своєї дитини закордоном, а також бажають переконатися в комфортності і безпеці проживання майбутнього студента у вищому навчальному закладі Польщі.
  • Інші зацікавлені в додатковій інформації особи.

Відчуйте всі переваги і перспективи навчання в Польщі, виберіть самостійно гідний навчальний заклад для отримання якісної європейської освіти.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ