Буревії, мокрий сніг та заметілі: Україну накриє потужний циклон

12 лютого українців чекає зміна погоди. В країні йтимуть дощі, мокрий сніг, а також буде налипання мокрого снігу та сильний вітер.

Опади накриють північні і центральні області, а також Одеську, Миколаївську і Херсонську області. Але до вечора вони наздоженуть і Харківську область, повідомляє синоптик Наталка Діденко у Facebook.

Температура повітря поки що залишиться незмінною: від 0 С до +3 С по всій території України, тепліше буде лише на півдні – від +3 С до +8 С. В Криму також опади, але дощові, температура від +9 С до +12 С. Морози повернуться в Україну трохи згодом.

“У Києві погода типово зрадофільска – похмуро, волого, з вітром і противною кашею під ногами. А по-людськи – дощ з переходом в мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, південний вітер з поривами до 12 метрів в секунду, протягом доби температура повітря буде приблизно однаковою, 0 + 3 градуси. Тому а голови і ноги тримайте в особливій рівновазі”, – каже синоптик.

За повідомленням рятувальників, через штормовий вітер у поєднанні зі снігопадом у Києві оголосити жовтий рівень небезпеки.

Джерело
ІНШІ НОВИНИ