Вихідні порадують українців теплою і сонячною погодою

Антициклон займає більшу частину Європи. А це означає, що майже всюди буде сухо і навіть сонячно. Потрапляє в сферу його впливу і Україна. А тому 16 лютого в більшості областей України буде переважати суха погода, лише в Харківську і Сумську області хвіст північно-східного фронту нажене хмари і невеликі опади, повідомляє синоптик Наталія Діденко.

Цікавий нюанс: найближчої ночі в південній частині України буде відчутно холодніше, ніж, наприклад, на півночі: температура повітря знизиться до 0 …- 5 градусів морозу, на решті території близько нуля або невеликі «плюси». Вдень ситуація вирівняється, очікується +2 … + 5 градусів, на заході +4 … + 9 градусів.

У Києві 16 лютого без опадів, +3 … + 5 градусів. У неділю, 17 лютого, в столиці передбачається комфортна суха погода з температурою повітря +6 … + 9 градусів.

У Кам’янському вночі 0 … + 1 градус, вдень в суботу +1 тепла, день обіцяє бути похмурим, але без опадів. У неділю – сонячно, до +7 тепла.

Не пропустіть прекрасний день, обов’язково заплануйте щось хороше на свіжому повітрі, радить синоптик. Вже з понеділка знову похолодає.

Джерело
ІНШІ НОВИНИ