Українці зможуть поскаржитися на платіжку ЖКГ: з’явився додаток

Нацкомісія у сфері енергетики і комунальних послуг створила додаток “Енергетика-онлайн”, який дозволяє перевірити свій тариф, правильність платіжки і поскаржитися в разі недостовірності цифр.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook глава НКРЕКП Оксана Кривенко. Зокрема за допомогою мобільного додатку можна дізнатися свій тариф. Також у додатку є функція, завдяки якій можна перевірити свою платіжку і в разі її невідповідності реальним показникам можна звернутися до регулятора для її перерахунку.

“Кожен користувач програми має шанс встановити, чи справедливо йому виставили платіжку і подати скаргу в разі її недостовірності. Для цього треба вибрати сферу — газ або електроенергія, вказати категорію споживання, порахувати розмір пільг. Якщо розмір платіжки не збігається з розрахунковим значенням — подати скаргу”, — пояснили у регуляторі.

Як розповіла Кривенко, таким чином українці будуть залучені в процес регулювання тарифів ЖКГ.

“Кожен має бути почутим! Тепер це можливо! Регулятор відкриває мобільний сервіс, де споживач зможе не тільки дізнатися інформацію про тарифи, а й оперативно надіслати скаргу і оцінити якість обслуговування”, — написала вона.

Новий додаток користувачі Android можуть завантажити за посиланням.


Джерело

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ