Спеціаліст апарату Верховної ради отримала у подарунок один мільйон

Головний спеціаліст апарату Верховної ради Суляєва Вікторія Олександрівна отримала від Суляєвої Лідії Іванівни подарунок у розмірі одного мільйона гривень.

Про подарунок в один мільйон гривень стало відомо з сайту електронних декларацій.

Подарунок зробила Суляєва Лідія Іванівна, засновник 4 кампаній.

Трохи біографії. У 2007 році Суляєва Вікторія Олександрівна була аташе Департаменту контролю над озброєннями та військово-технічного співробітництва Міністерства закордонних справ України у рамках делегації України для участі в переговорах у рамках Форуму ОБСЄ із співробітництва в галузі безпеки, Спільної консультативної групи.

З 2007 по 2014 була помічником народного депутата України Арсенія Яценюка. За час вона придбала три автомобіля.

У 2008 Суляєва Вікторія придбала собі автомобіль Honda CRV вартістю 196 тисяч гривень. Вартість авто складає 196 тисяч гривень.

А вже у 2013 році головний спеціаліст апарату Верховної ради Вікторія Суляєва придбала собі Mercedes-Benz, який коштує 882 тисячі гривень.

У той самий рік Вікторія Суляєва також придбала собі квартиру площиною 131 метр. Вартість квартири в декларації не вказана.

У 2014 році спеціаліст придбала собі Volkswagen Touareg 2013 року випуску. Він обійшовся Вікторії Олександрівні лише у півмільйона.

Проте у 2014 році Суляєва Вікторія Олександрівна придбала у Києві житловий будинок площиною 670 метрів та земельну ділянку площиною 1048 метрів.

У 2015 році держслужбовець придбала земельну ділянку площиною 892 метра.

З 2016 року Суляєва Вікторія Олександрівна працює у апараті Верховної ради та отримує 226 тисяч на рік, тобто 18 тисяч 871 гривню на місяць.

Як повідомлялося, спеціаліст НАБУ придбала квартиру в Києві за півтора мільйони.

Джерело
ІНШІ НОВИНИ