Поліція перейшла на посилений режим перед виборами

Національна поліція, а також всі центральні органи виконавчої влади, що входять в систему Міністерства внутрішніх справ, переведені на посилений режим за кілька днів до виборів президента України. Про це повідомляється на сайті Нацполіціі у понеділок, 25 березня.

На міжвідомчій селекторній нараді заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий повідомив, що ще за кілька місяців до президентських виборів підрозділи МВС провели ряд підготовчих заходів. За його словами, для забезпечення правопорядку під час голосування вже відпрацьована організація та координація роботи між усіма службами на місцях.

“Ми забезпечили охорону 199 окружних виборчих ділянок. Залучені близько 400 поліцейських. Почав роботу міжвідомчий оперативний штаб. У його склад увійшли представники всіх підрозділів міністерства, які відстежують, аналізують ситуацію для прийняття відповідних рішень. З сьогоднішнього дня весь особовий склад МВС перекладається на посилений варіант несення служби “, – зазначив Яровий.

Він додав, що до забезпечення правопорядку буде залучатися більше 135 400 правоохоронців, з них більше 72 500 – саме поліцейських.

Джерело
ІНШІ НОВИНИ