Коломойський повернувся в Україну

Бізнесмен Ігор Коломойський 16 травня повернувся в Україну. Цю інформацію він підтвердив в коментарі виданню “theБабель” .

На питання, чим бізнесмен займеться в країні в першу чергу, Коломойський відповів, що не знає.

Сьогодні журналіст Михайло Ткач у своєму Telegram опублікував інформацію про те, що літак групи “Приват” з бортовим номером UR-PRT прилетів в аеропорт Дніпра о 2.30 16 травня.

Ігор Коломойський – один з найбагатших українців, співвласник групи “Приват”. Після Революції гідності в 2014-2015 роках він очолював Дніпропетровську облдержадміністрацію, але через конфлікт з керівництвом держави покинув цю посаду і переїхав за кордон.

У 2012 році студія “Квартал 95”, художнім керівником якої виступає новообраний президент України Володимир Зеленський, почала співпрацювати з каналом “1+1”, співвласником якого є Коломойський.

У листопаді 2018 року бізнесмен заявляв, що він не впливає на діяльність Зеленського. “Я сказав би, що більше я – його маріонетка, ніж він – моя. Тому що в стосунках між “1+1” і “Кварталом” вони виграють 10:0. Вони роблять все, що хочуть, вони не контрольовані і ні в чому себе не обмежують”, – говорив Коломойський.

У грудні 2018 року в інтерв’ю засновнику видання “ГОРДОН” Дмитру Гордону Зеленський заявив, що Коломойський не має на нього ніякого впливу . “Ну як він може мною керувати? Рабства у нас немає, договір я кров’ю не підписував”, – заявив він.

У березні 2019 року Коломойський зазначив, що ніякої фінансової підтримки Зеленському не робить. У квітні він говорив, що повернеться в Україну в разі перемоги Зеленського на президентських виборах.

Джерело
ІНШІ НОВИНИ