На Україну насувається циклон, дощі будуть заливати країну цілий тиждень

В Україну повертаються сильні дощі, які вже сьогодні заллють більшу частину території країни, та принесуть з собою незначне похолодання.

Про це повідомив офіційний сайт українського Гідромецентру.

Суха і тепла погода до кінця поточного дня збережеться лише на кримському півострові, а також в південних областях України. В інших регіонах країни варто чекати сильні дощі, яку будуть супроводжуватися шквальним вітром до двадцяти метрів в секунду. На Закарпатті та в Лівобережній Україні зливи і грози можуть супроводжуватися рясним градом. Синоптики оголосили в цих областях підвищений – жовтий – рівень небезпеки.

Втім, незважаючи на дощі, в Україні збережеться переважно тепла погода. Стовпчики термометрів не опустяться нижче двадцяти трьох градусів за Цельсієм. На Сході України дощі взагалі будуть короткочасними. Вночі повітря прогріється до + 12-14, вдень + 23-25 ​​тепла. У центральних областях 23, також дощитиме і досить тепло. + 12-14 вночі, + 23-25 ​​вдень.

Синоптики заявили, що незначне похолодання і рясні дощі будуть докучати українцям до вихідних. А ось вже з суботи стовпчики термометрів можуть різко опуститися вниз, місцями до п’ятнадцяти градусів тепла. Замість короткочасних дощів прийдуть зливи, які розтягнуться на декілька днів поспіль. Така погода може протриматися до кінця поточного місяця. Це похолодання обумовлене тим фактом, що на Україну насувається антициклон. Втім, існує ймовірність, що він досить швидко пройде по країні. У будь-якому випадку, в найближчі дні не варто викладати парасолі з сумок – вони напевно стануть в нагоді.

Джерело


ІНШІ НОВИНИ