Філарет назвав головну загрозу для Київського патріархату

Почесний патріарх ПЦУ Філарет прокоментував вчорашній Синод, на якому його не змогли переконати, що його Київського патріархату більше немає. Філарет стверджує, що єдиною метою цього зібрання було бажання знищити Київський патріархат. Про це він заявив в розмові з журналістами «1+1».

«Синод, який проходив, був спрямований на знищення Київського патріархату, – сказав Філарет. – Зараз відбувається вплив на нашого предстоятеля цих промосковських сил, які увійшли. І їхнє завдання – зруйнувати Київський патріархат».

Він також додав, що в своїй боротьбі за Київський патріархат не має наміру здаватися.

«Побачите! Побачите, що я буду робити! Але я буду захищати Київський патріархат, до кінця! »- підкреслив він.

Однак пізніше на офіційній сторінці «почесного патріарха» в мережі Facebook з’явилося повідомлення, що ПЦУ зберігає внутрішню єдність.

«Помісна Українська Православна Церква зберігає внутрішню єдність і закликає єпископат, духовенство та вірних всі питання, які виникають, обговорювати і вирішувати в дусі заповіданої Господом нашим Ісусом Христом братської любові, уникаючи розпалювання ворожнечі, протистояння і поділу», – йдеться в повідомленні, опублікованому за підсумками «Синоду ».

Джерело

загрузка...

Loading...

ІНШІ НОВИНИ