Ведучий телеканалу “1+1” не піде на вибори від “Слуги народу” через ватне оточення Зеленського

Ведучий телеканалу “1+1” Сергій Іванов, якому пропонували йти на вибори за мажоритарною системою, відмовився балотуватися на виборах до Верховної Ради від партії “Слуга народу”. Про це він повідомив в Facebook.

Іванов підтвердив, що дійсно отримав пропозицію балотуватися по мажоритарці. Телеведучий заявив, що причиною відмови є позиція сім’ї та недостатня фінансова незалежність.

“Я не можу дозволити собі депутатство чисто матеріально, оскільки не маю достатньо накопичень або бізнесу, щоб наступні п’ять років не залежати ні від кого. Обмеження, пов’язані з виконанням депутатських повноважень, не дозволять мені додатково заробляти”, – написав Іванов.

При цьому він також заявив, що у нього і чинної влади навряд чи збігаються “світогляди і сприйняття законності”.

“Мене дуже турбує ватний шар оточення президента, і я не збираюся про це мовчати. Я готовий в будь-який момент надати інтелектуальну допомогу президенту і його політичній силі (судячи з усього, це їм не завадить) “, – додав блогер.

Нагадаємо, раніше один із співвласників студії “Квартал 95” і співавтор президентської програми Борис Шефір в інтерв’ю заявив, що Порошенко потрібна війна на Донбасі, а Путіну – ні. При цьому він зазначив, що Путін – розумна людина і з ним “потрібно домовлятися”. Жан Беленюк (десятий в списку “Слуги народу”) в інтерв’ю в 2016 році заявив , що українському уряду “вигідно підтримувати уповільнений конфлікт на Донбасі”. Він назвав антитерористичну операцію “так званою”.

Джерело


ІНШІ НОВИНИ