Новий скандал у СБУ: дружина із російським громадянством другові Зеленського не перешкода

Тимчасовий виконувач обов’язків голови СБУ Іван Баканов визнав, що його дружина має громадянство Росії. За його словами, вона мешкає в Україні з 1998-го й досі, ось уже більше 20 років, “перебуває у процесі оформлення українського громадянства”.

Водночас керівник “Кварталу 95” Баканов, якого називають близьким другом президента Зеленського, наголосив: “Моя спецперевірка в СБУ не виявила жодних обмежень щодо призначення на посаду заступника голови СБУ та не виявила перешкод наданню мені допуску до державної таємниці”.

“По-перше, вони, схоже, щиро не розуміють, у чому проблема, – коментує черговий скандал довкола тимчасового очільника СБУ громадський діяч Валерій Пекар. – По-друге, в мене завжди були питання до якості так званої “спецперевірки”, яка іноді триває місяцями і скидається радше на спосіб доведення співробітниками СБУ своєї важливості, ніж на професійну процедуру”.

“Або спецперевірка не виявила громадянства РФ, або зробила висновок, що це неважливо, або ніхто нікого не перевіряв. Я не знаю, який із трьох варіантів гірший”, – зазначив Пекар.

Джерело

загрузка...

Loading...

ІНШІ НОВИНИ