Молодь другого сорту: українців розгнівала заява відомого політика

Лідер партії “Сила і честь”, екс-глава СБУ, колишній начальник Головного управління військової розвідки Міноборони Ігор Смешко розгнівав мережу своїми висловлюваннями про те, що потрібно подбати про пенсіонерів, а молодь почекає.

Користувачі мережі прокоментували відповідну заяву.

“Пенсії – це першочергове завдання. Ми не можемо більше змушувати наших пенсіонерів чекати. Все інше почекає. Молодь – почекає”, – сказав Смешко в інтерв’ю “Сегодня”.

У слід за публікацією з’явилися гнівні коментарі.

“Норм. Чувак заміряв, хто за нього голосує, і пішов чітко працювати на цільову аудиторію”, “ну це очевидно, але від цього не менш огидно”, “Смешко – то в принципі містер Відраза”, “Круть. Ще 5-6 таких заяв і він точно пролетить, спаливши багато ватних голосів “,” Може, він пенсії СБУшників мав на увазі …)) “,” Ну, радянські шизофреніки. Ніхто інший, як Гордон ще пару місяців назад кричав, шо пенсіонерам треба взагалі заборонити голосувати “,” Як це зарплата почекає. Може батьки мають ще дітей? А чим їх годувати при зарплаті мінім чистими 3300. Ви б з могли себе і дитину прогодувати “, – обурюються коментатори.

 

Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ