Податкова виписала штраф для загиблого Скрябіна: українці розгнівані

ГУ ДФС у Києві виписало штраф на 1,6 тис. грн на адресу загиблого в автокатастрофі чотири з половиною роки тому співака Андрія Кузьменка, відомого як Кузьма Скрябін.

Про це написав український продюсер Володимир Бебешко на своїй сторінці в Facebook. “Привіт, чуваки! На ім’я Кузьми Скрябіна щойно прийшло повідомлення про штраф з податкової… Не знаю, як йому про це повідомити!” – сказано в повідомленні.

Він також оприлюднив фотографію в знак доказу. Ситуація розгнівала багатьох українців, які залишили гнівні коментарі під публікацією.

“Шок”, “У податковій точно працюють дебіли) і смішно, і страшно”, “Дурнів дуже багато, тільки не всі разом ходять, Андрій ще їм не одному буде снитися. Вічна пам’ять Кузьмі і Царство йому небесне”, “Ідіотизм”, “Кошмар”, “Я розповім, а ти зараз заплати!”, “Кузьма там посміхнувся”, “Притягнути до відповідальності за таке, сволочі…”, “Дебіли, звичайно, але з іншого боку – це просто один з тисяч протоколів. Ви думаєте, хтось там вникав в ім’я, адресу..? Розкопали висяк на аудиті, автоматом і відправили. Я так думаю. Авось і пеню нарахували”, – написали користувачі.


Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ