Спека набирає обертів, але протримається недовго: синоптик розповіла про погоду в Україні в найближчі дні

У вівторок, 13 серпня, як і прогнозувалося раніше, в Україні очікується сплеск спеки – до +35 градусів.

«Температура повітря в більшості областей становитиме + 30 + 35 градусів. У східних областях очікується + 26 + 32 градуси, на Волині, в Рівненській і Львівській областях повітря буде трохи прохолодніше – до + 24 + 28 градусів», – прогнозує синоптик Наталія Діденко.

Грозові дощі очікуються на заході, а до вечора – в північних районах України і на Вінниччині.

«Температурні контрасти – значні, спека набере обертів, тому в окремих районах дощі можуть переходити в сильні зливи і навіть супроводжуватися шквалом. Будьте уважні! На решті території України – південь, схід, велика частина центру – буде сухо і сонячно», – прогнозує синоптик.

У Києві 13 серпня також буде жарко – вдень очікується + 31 + 34 градуси. Дощ з грозою можливий в столиці ближче до вечора.

«На Маковея, в середу, 14 серпня, спека в Україні триватиме, але в західних областях почнеться істотне зниження температури повітря – до + 18 + 24 градусів. Надалі похолодання поступово буде поширюватися по всій Україні. Довше протримаються схід, південь і центральні області, які ближче до східних регіонів – там спека послабшає лише в кінці тижня, в суботу-неділю », – прогнозує Наталя Діденко.

Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ