“Ми вже до вас прийшли”. Венедиктов прокоментував роботу в Україні радіостанції “Ехо Москви”

За словами головного редактора радіостанції “Ехо Москви” Олексія Венедиктова, наміри відкрити в Україні бюро радіостанції пов’язане з планами транслювати в Росії українську точку зору. Він заявив, що так буде, не дивлячись на “верески і крики”.

Представники українського суспільства, які критикують появу в країні підрозділу радіостанції “Эхо Москвы”, не в темі. Таку думку 10 серпня в ефірі радіостанції висловив її головний редактор Олексій Венедиктов.

“Тут сильно збудилися українські соцмережі, українські депутати, українські деякі дипломати стосовно того, що …я сказав, що хотів би відкрити бюро в Києві, а також в Одесі та у Львові. І чомусь ці панове різними криками почали волати: “Ми вам не дамо! Через мій труп!..” Ви нічого не зрозуміли. Ми вже там, ми вже у вас. Ми вже до вас прийшли. “Эхо” вже у вас”, – сказав він.

За словами головреда, його радіостанція приходить не до чиновників і депутатів, а до слухачів.

“Я очікував насправді критику з боку всяких кремлівських співців. Ми хочемо створити бюро, я хочу відкрити там бюро, щоб, навпаки, транслювати українську думку в Росію сюди, нашим слухачам. Навпаки, ми не туди – там ми вже є, а ви сюди для того, щоб російські слухачі, а в Росії їх чимало, могли отримувати, зокрема, погляд українських політиків, дипломатів, артистів, лідерів громадської думки та просто громадян”, – пояснив Венедиктов.

Він підкреслив, що йому не потрібно “ніякого дозволу, ніякої ліцензії”, щоб транслювати на Москву і на інші міста погляд української сторони.

“Тому всякі верески і крики свідчать [або] про нерозуміння або про поганий смак, або про зловмисність. Тому можу лише стенути плечима і сказати: Дорогі друзі, не хвилюйтеся, “Эхо” вже у вас, а ми тепер чекаємо вас сюди. І я це зроблю, хай що б ви кричали, хоч як би ви верещали, хоч як би ви пручалися, ми будемо отримувати український погляд на події між Росією та Україною. І наші слухачі цього заслуговують. Так воно буде, тому не перевтомлюйтеся і не напружуйтеся, воно буде так, як я сказав”, – заявив Венедиктов.

В інтерв’ю виданню “Страна”, яке вийшло 9 серпня, Венедиктов заявив, що в Києві може відкритися бюро “Эхо Москвы”. У нього, за словами головреда, будуть входити радіостанція, сайт і сторінки в соцмережах.

Журналіст Айдер Муждабаєв назвав намір Венедиктова прямою диверсією Кремля в Україні.

“Эхо Москвы” – російська цілодобова інформаційно-розмовна радіостанція. Уперше вийшла в ефір 22 серпня 1990 року в Москві.

Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ