Стало відомо, скільки кабмін витратив на святкування Дня Незалежності в столиці

Міністерство культури виділило 259,6 тисяч гривень на святкові заходи в Києві до Дня Незалежності України.

Про це йдеться у відповіді Мінкульту, Офісу президента і Міністерства фінансів на інформаційний запит Української правди.

Підготовкою та проведенням урочистостей до 24 серпня на Майдані Незалежності займалося Державна театрально-видовищна агенція.

113,5 тисяч гривень витратили на виступи піаністів, Національного симфонічного оркестру та Українського національного хору ім. Г. Верьовки.

У той же час на зарплати режисерсько-постановочної, адміністративної групи і артистів пішло 62 тисячі гривень.

При цьому у відповіді Мінкульту не уточнили, чи включав кошторис 2019 року витрати на ходу за участю президента Володимира Зеленського і залучення популярних артистів: кліпмейкера Алана Бадоєва, хореографа Олени Коляденко, співачок Тіни Кароль та Аліни Паш.

В Офісі президента уточнили виданню, що Бадоєву і Коляденко не платили з держбюджету за організацію свята.

Відзначимо, в 2018 році заходи до Дня Незалежності обійшлися Києву в 187 тисяч гривень: святкування в Софійському соборі обійшлося в 100 тисяч гривень, а музичний супровід молитовного заходу на Алеї Героїв Небесної Сотні – в 74,4 тисячі гривень.

У той же час, в 2019 році держава виділила на премії для військовослужбовців 371,5 мільйона гривень. Ця сума в 38 разів перевищує торішню, коли на “заохочення” військових дали 9,7 мільйона гривень.

Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ