Нардеп Дубінський зняв з ефіру власне розслідування про «слугу народу»

Народний депутат від партії «Слуга народу»Олександр Дубінський прибрав з ефіру власний сюжет про свого колегу по фракції Миколу Тищенка.

Скандальне розслідування про листування нардепа Тищенко з пранкером «Джокером» і корупцію в Раді анонсувалося на телеканалі 1 + 1. Воно повинно було вийти в програмі Дубінського «Дубінізми». Але у передачі так і не показали сюжет про «слугу народу» й пояснень не надали.

«Найбільш очевидною причиною видалення з ефіру готового розслідування по Тищенко є тиск на роботу редакції власника 1 + 1 Ігоря Коломойського», – написав журналіст Сергій Лещенко.

Зазначимо, що телеканал 1 + 1 неодноразово заявляв, що у своїй редакційній політиці журналісти керуються фактами, і на них не впливають ні менеджмент, ні власники.

Раніше відомий пранкер Джокер виявив кумівство у команді Зеленського. Помічник президента Андрій Єрмак виявився кумом депутата від «Слуги народу» Миколи Тищенка.

Також пранкер Джокер опублікував листування, яке він провів від імені генпрокурора Руслана Рябошапки з нардепом від «Слуги народу» Миколою Тищенком.

Ресторатор і телеведучий Тищенко, який потрапив до Верховної Ради як мажоритарник від «Слуги народу», у розмові скаржиться «Рябошапці» на обстановку у фракції.

Джерело

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ