Сивохо закликав прощати і просити пробачення у мешканців Донбасу

Шоумен і комік, радник секретаря СНБО Сергій Сивохо вважає, що відносно жителів Донбасу настав час “прощати і просити пробачення”

Про це він сказав в інтерв’ю, відповідаючи на питання, яким він сьогодні бачить ставлення до жителів Донбасу – як на окупованій, так і на контрольованій України територіях, що потрібно міняти, чого сьогодні треба домагатися, в тому числі на законодавчому рівні, на рівні інформаційного супроводу, передає Depo.Донбас з посиланням на Укрінформ.

Сівохо зазначив, що “за останні п’ять років стільки всього було сказано і не сказано, зроблено не так або, в принципі, не зроблено”.

“Прийшов час виправляти помилки, прощати і просити прощення. І, звичайно, прийшов час розмовляти з людьми, що живуть на непідконтрольних територіях. Це наші люди, вони громадяни України – і ми повинні навчитися їх слухати і переконувати. Нам є що їм сказати”, – сказав він.

Він зазначив, що спочатку потрібно “поміняти “понятійний апарат”, сформований пропагандою за п’ять років, змінити риторику і перестати використовувати штампи – “свої-чужі”, “сепар-укри”.

“Навіть на словах ми повинні не розпалювати війну, а заліковувати рани. Ми хочемо і будемо шукати спільні інтереси і точки дотику, а реалізовувати це будемо через інформаційну політику і культурне зближення. Вже скоро ви самі побачите – про які проекти я говорю”, – додав він.

Він вважає, що паралельно необхідно гармонізувати роботу з переселенцями, спростити процедури проходження КПВВ, виплатити пенсії жителям непідконтрольних територій і вирішити ще масу важливих питань.

“Найголовніше – це бажання повернути не тільки території, але і людей. Хоч у цих людей часто інші цінності, і на багато речей вони дивляться по-іншому, але це наші люди! Моя думка – тільки так ми зможемо повернути Донбас і людей, які проживають на непідконтрольних територіях”, – додав Сивохо.

Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ