Вихідні в січня 2020: скільки додатково відпочиватимуть українці

У січні українці отримають затяжні вихідні та робочу суботу

У січня 2020 українці матимуть додаткові вихідні і одну робочу суботу. Про це йдеться в розпорядженні Кабінету міністрів про перенесення робочих днів у 2020 році.

Перший офіційний вихідний жителі України традиційно отримали 1 січня. Однак уже через кілька днів українців очікують довгі вихідні – 4, 5, 6 і 7 січня.

Для того, щоб не було розриву на Різдво, в Кабінеті міністрів України запропонували перенести робочий день, понеділок, 6 січня на суботу, 11 січня. Таким чином жителі країни отримають відразу чотири вихідних дні підряд. Наступна робочий тиждень почнеться в середу, 8 січня і її тривалість буде 4 дні – по суботу, 11 січня.

Варто зазначити, що шкільні канікули в навчальних закладах України також закінчуються 7 січня і вже в середу, 8 січня, діти знову відправляться на уроки.

Державні установи працюватимуть за цим графіком, а ось банки 2 січня не будуть обслуговувати клієнтів, так як в цей день буде йти внутрішня робота з підготовки до початку нового звітного року. Міжбанківські перекази через СЕП у цей день проводитися не будуть.

Робочі дні в банках України будуть в п’ятницю, 3 січня, а наступного – в середу, 8 січня.

Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ