МАУ не буде платити компенсації в зв’язку з катастрофою “Боїнга” в Ірані: з’явилося роз’яснення

По дипломатичних каналах в Іран направлена нота про компенсацію за збитий силами ППО цієї країни український «Боїнг» авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», про виплату яких раніше заявляв президент України Володимир Зеленський.

Про це в інтерв’ю виданню «LB» заявив президент МАУ Євген Дихне. «Але у нас не повинні бути завищені очікування. Це – не швидкий процес. Поки не буде встановлено юридичний факт катастрофи і події, причини, щоб закрити кримінальну справу, не повинні відбуватися ніякі економічні дії. Це що стосується питання страховок пасажирів, які, природно, були всі застраховані на борту» , – зазначив він і додав, що страховки платить не МАУ, а страхова компанія.

«Ми задіяні в процесі роботи з родичами нашого екіпажу. Також в процесі, пов’язаному зі страховими виплатами, тому що ми в процедурі» , – зазначив він, додавши, що у МАУ є договір з англійською страховою компанією, назву якої президент авіакомпанії не озвучив.

При цьому Євген Дихне зазначив, що виплачувати компенсацію зі своїх коштів авіакомпанія МАУ не повинна. «Ми прийняли рішення по відношенню до сімей наших екіпажів, визначили первинну підтримку, але я не хочу про це говорити… Не хочу переводити ці речі в розряд піару», – зазначив він.

Джерело

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ