Одразу 10 послуг для народження дитини: у Києві презентували сервіс “є-Малятко”

Завдяки системі «є-Малятко» працюватиме одна заява, за якою батьки зможуть отримати послуги просто у пологовому будинку або онлайн на сайті «Дія».

У Києві відбулася презентація запуску послуги «є-Малятко» – першого комплексного сервісу в Україні, який об’єднує 10 послуг, пов’язаних з народженням дитини. Презентація відбулася за участю прем’єр-міністра Олексія Гончарука, який вручив свідоцтво про народження дитини новоспеченим батькам.

Під час заходу також було продемонстровано, як отримати послугу у пологовому будинку.

«Сьогодні однією заявою, електронний сервіс уже працює, ми отримали сьогодні вже близько 500 зареєстрованих заявок. 6 – у Вінниці, 28 – у Луцьку, 53 – у Кривому Розі, 136 – у Києві, 216 – у Харкові. Всі заявки наразі опрацьовуються, і сьогодні однією заявою через смартфон або комп’ютер ви можете отримати близько 10 державних сервісів, тобто зареєструвати і народження дитини, і місце її проживання, і отримати її ідентифікаційний код», – розповіла заступник міністра юстиції Ольга Оніщук.

Як додала заступник міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська, до кінця цього місяця послугу планують запустити у Рівному, Львові, Маріуполі, Запоріжжі, Одесі.

«Ми очікуємо, що найближчим часом доєднаються і інші міста України», – сказала вона, додавши при цьому, що люди можуть отримати і паперові документи.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ