Арахамія виявився зіркою “Битви екстрасенсів”: спливло відео

Глава парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія знімався в передачі “Битва екстрасенсів” телеканалу СТБ.

Відповідне відео оприлюднила на своєму YouTube-каналі одна з учасниць шоу Анна Арджеванідзе (щоб подивитися відео, доскролльте сторінку до кінця).

За правилами випробування, вона нібито повинна була знайти серед декількох чоловіків в залі мільйонера. Ним виявився Арахамія, якого в передачі представили як Девіда Брауна.

“Людина з великим серцем, з мільйонами – це ви. Вам дається за те, що ви допомагаєте комусь”, – звернулася в сюжеті екстрасенс до Арахамія.

Він підтвердив, що вона мала рацію, і розповів, чим займається. “Я заснував один з найбільших волонтерських фондів в країні, там більше 400 млн грн зібрали, допомогли армії, сім’ям загиблих”, – сказав Арахамія.

На новину про зйомки Арахамія в телешоу тут же відреагували користувачі мережі і популярні пабліки. Так, пост цьому присвятили на сторінці “Церква свідків покращення” і народний депутат України від “Європейської солідарності” Володимир Ар’єв. Також бурхливе обговорення телевізійного досвіду Арахамія розгорілося в коментарях під постами.

“Цирк триває”, “Всі вони вийшли з масовки”, “Так чуваків по тим же самим оголошенням і набирали – грати ролі міністрів, депутатів та інше”, “Іспанська сором! Кричу”, “І запам’ятай: ти не маєш в телевізорі, тебе немає у владі “,” у них там пороблено? ” – пишуть українці.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ