В Україні з’явилося ще одне свято – День спротиву Криму російській окупації

Президент Володимир Зеленський підписав указ про запровадження 26 лютого як Дня спротиву окупації Криму. Про це 26 лютого він повідомив під час виступу на форумі Age of Crimea.

“У цей день, рівно шість років тому, у Сімферополі відбулось найбільше зібрання на підтримку цілісності та єдності нашої держави. Вшановуючи мужність та героїзм усіх учасників мітингу, сьогодні мною підписується указав про День спротиву окупації Автономної республіки Крим та міста Севастополь”, — розповів Зеленський.

Один із лідерів кримських татар Мустафа Джемілєв, який теж виступав на форумі, закликав кримчан “змінити страх на презирство” і чинити опір окупантам.

Нагадаємо, що Правозахисники запустили міжнародну глобальну акцію Prisoner`s Voice на підтримку заручників Кремля до шостої річниці окупації Криму Росією.

22 лютого Прокуратура Автономної республіки Крим повідомила про підозру чотирьом співробітникам незаконно створеної “Прокуратури Республіки Крим” за переслідування учасників мітингу на підтримку територіальної цілісності України.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ