В Україні будуть продовжити навчальний рік, щоб компенсувати час карантину

В Україні школярам будуть продовжити навчальний рік, щоб компенсувати час, пропущений ними через карантин. Дану норму містить новий закон, який повинен підписати президент Володимир Зеленський.

Про це розповіла народний депутат від фракції “Слуга народу”, член парламентського комітету з питань освіти Юлія Гришина, коментуючи закінчення карантину в ряді українських шкіл.

Гришина нагадала, що, відповідно до нинішнього закону про загальну середню освіту, навчальний рік в школах, незалежно від підпорядкування і форм власності, починається в День знань 1 вересня і закінчується не пізніше 1 липня. Тривалість навчального дня, тижня, перерв, повністю регламентується самою установою середньої освіти в рамках часу, передбаченого освітньою програмою.

“Додається окремо в законодавстві, що організація навчального процесу не повинна призводити до перевантаження учнів і повинна забезпечувати безпечні та нешкідливі умови отримання освіти”, – зазначила вона.

Також нардеп додала, що новий закон про загальну середню освіту зараз знаходиться на підписі у президента.

“Там нічого докорінно не змінюється. Хіба що хочу звернути вашу увагу, що якщо старий закон встановлює тільки рамки – 1 вересня і 1 липня, то в новому законодавстві вже встановлено, що крім цього проміжку з 1 вересня по 1 липня, встановлюється кількість обов’язкових навчальних днів – 175 “, – розповіла Гришина.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ