«Новий канал» через суд хоче виключити російську телезірку з санкційного списку

«Новий канал» подав до суду на Службу безпеки України та Мінкульт, аби виключити російську телезірку Катерину Варнаву із списку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.

Як повідомила 26 лютого прес-служба Окружного адміністративного суду Києва, телеканал хоче скасувати відповідний наказ міністерства. Підготовче засідання у справі призначене на 24 березня 2020 року.

Катерина Варнава – російська телеведуча, кіноакторка, учасниця шоу Comedy Woman та екс-учасниця команд КВН «Збірна малих народів» та «Свої секрети». З 2014 до 2017 року була співведучою шоу «Хто зверху?» на «Новому каналі», паралельно працюючи на федеральному «Першому каналі» Росії.

Навесні 2017 року СБУ заборонила їй в’їзд в Україну на 5 років через те, що вона відвідувала Крим спільно з іншими учасницями Comedy Woman у 2016 році. Після цього Варнава не змогла продовжити кар’єру на «Новому каналі».

Через два роки Міністерство культури внесло її в список осіб, які загрожують національній безпеці Україні. У зв’язку з цим, зокрема, у лютому 2020 року Держкіно заборонило показ і розповсюдження в Україні фільму «Вісім перших побачень», у якому вона знімалася. Одним із продюсерів і сценаристів цього фільму є нинішній президент України Володимир Зеленський. Також він зіграв у ньому одну з головних ролей.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ