Зеленський відправив Хомчака на Донбас через втрати

Президент узяв під особистий контроль ситуацію з убивством військового медика в Донецькій області.

Президент Володимир Зеленський відправив на Донбас командувача ЗСУ Руслана Хомчака і заступника голови свого Офісу Романа Машовця у зв’язку з убивством військового медика і пораненням бійців під час евакуації тіла загиблого військового в районі Зайцевого Донецької області, повідомляє прес-служба ОП у вівторок, 14 липня.

Президент підкреслив, що вбивство українських військових, які хотіли забрати тіло загиблого бійця, – “це черговий доказ цинізму, брехливості і нелюдяності бойовиків”.

“Тут не може бути ніякого подвійного трактування. Є конкретний умисний злочин – убивство, засідка і повторне вбивство. Усе це зайвий раз переконує в тому, що війна триває”, – сказав він.

Зеленський підкреслив, що війна триватиме, поки з іншого боку лінії фронту є зацікавлені в дестабілізації ситуації і поки бойовики відкривають вогонь після підтвердження режиму Тиша по білих касках і по медиках.

“Ця трагедія ще раз повертає нас до розуміння наших фундаментальних цінностей. Україна повинна жорстко охороняти свої території. Україна повинна жорстко відповідати на підлі дії бойовиків. Україна повинна чітко розуміти ризики, які несе існування сірих кримінальних анклавів. Україна повинна завжди знати ціну “обіцянкам” тієї сторони”, – додав президент.

Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ