10 європейських країн та понад дві тисячі військових: на Львівщині готуються до міжнародних навчань Rapid Trident-2020

Навчання проходитимуть у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного
Найбільше представників буде з України та США. Свою присутність також вже підтвердила Молдова, Румунія, Канада та Великобританія

Про це повідомляє “Еспресо.Захід”.

Друга половина вересня у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки на Львівщині буде насиченою. Тут очікують на міжнародні навчання України з військами НАТО. Понад 10 країн-учасників та дві з половиною тисячі бійців із різних країн прибудуть в Україну. За словами керівника прес-служби Національної академії сухопутних військ Антона Мироновича, нині підготовка на завершальному етапі.

“У зв’язку з пандемією довелося трохи зменшити масштаб навчань, – розповів журналістці “Еспресо.Захід” Антон Миронович. Втім, сподіваємось, що якомога більше європейських країн долучиться до нас. З українських підрозділів основу складатиме одна з механізованих бригад оперативного командування “Південь” у повному складі, також навчатимуться підрозділи Нацгвардії, державної прикордонної служби України та управління державної охорони”.

Цьогорічні навчання націлені на відпрацювання спільних дій щодо відбиття агресії в Європі. За основу взяті події, що розгорталися на Сході України та під час окупації Криму. Представники різних силових структур відпрацьовуватимуть дії з проведення протидиверсійної та антитерористичної операцій.

“Це актуальні загрози, які існують не лише в Україні, але й потенційно можуть виникнути в регіонах насамперед Східної Європи та інших куточках планети, – додав Антон Миронович. Досвід та завдання реальні, не відірвані від того, що може нас очікувати. Будемо відпрацьовувати те, що ми вже вміємо, що навчилися і побачимо, як ці завдання відпрацьовують наші західні партнери”.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ