Візит Зеленського у Полтаву коштував 200 тисяч гривень

Поїздка президента України Володимира Зеленського та його команди до Полтави 1 вересня була оплачена із держбюджету й обійшлася у 193,6 тис. грн.

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на інтернет-видання “Полтавщина”, у розпорядженні якої є відповідь Державного управління справами на інформаційний запит.

“Хоча візит фактично був частиною передвиборчого турне, офіційно його назвали робочою поїздкою, яка фінансувалася із загального фонду держбюджету. Зеленський у Полтаві був не сам, а у супроводі працівників Офісу президента та Держуправління справами. Вони ж займалися і підготовкою цієї поїздки”, – пише видання.

Зазначається, що загалом було витрачено 193611,9 грн, з яких:

  • 13680 грн — ПП “Кампус плюс” (готель Palazzo);
  • 5681,9 грн — ТОВ “Форест-релакс” (готельно-ресторанний комплекс Relax Park “Verholy”);
  • 5919,51 грн — Держпідприємству Держуправління справами по обслуговування офіційних заходів “Гарант-сервіс”.

“Таким чином, Зеленський та/або його супроводжуючі провели ніч у Palazzo, де за цю суму могли зняти один найкращий номер та два “люкси” або чотири “люкси”. Навряд чи команда президента ночувала б у стандартних номерах. Також частина компанії вечеряла у Верхолах”, – роблять висновок у виданні.

“Оскільки повного переліку витрат немає, важко проаналізувати хронологію та логіку переміщень президента і його команди. Наразі відомо про те, куди саме були витрачені тільки 25,3 тис. грн. На що пішли ще 168,3 тис. грн, поки невідомо. Припускаємо, що ця сума включає авіаперевезення до Полтави, транспортні витрати тощо”, – йдеться у повідомленні.

При цьому зазначається, що підтвердити або спростувати озвучені суми неможливо.

“Відповідні проплати на порталі публічних фінансів Є-data не відображені. Водночас згідно з даними цього ресурсу, зарплата президента Володимира Зеленського “чистими” (уже з вирахуваними податками) складає 22540 грн”, – пишуть журналісти “Полтавщини”.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ