В ДПСУ прокоментували відео з Tik Tok, на якому прикордонник порівняв українських військових зі свинями

У Державній прикордонній службі України заявили, що такий прикордонник дійсно у них служить і з цього приводу призначили службове розслідування

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на пресслужбу ДПСУ у Facebook.

“Військовослужбовці Держприкордонслужби разом з іншими українськими військовими пліч-о-пліч щодня боронять Україну від російської агресії. Останні роки ми спільно відбиваємо атаки ворога, нарощуємо наші сили та продовжуємо шлях реформування. Водночас Державна прикордонна служба України засуджує будь-які дії, свідомі чи не свідомі, які робляться проти захисників України”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що керівництво ДПСУ одразу відреагувало на суть тексту, що був викладений у Facebook Анатолієм Штефаном, в якому йдеться про образу українських військових, можливо військовослужбовцем ДПСУ.

“Негайно здійснено перевірку викладених фактів. Встановлено, що військовослужбовець з таким прізвищем і ім’ям дійсно проходить службу в прикордонному відомстві. Наразі призначено службове розслідування для вивчення всіх обставин, за результатами якого будуть прийняті відповідні рішення”, – пишуть прикордонники.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ