У ВПС спростували інформацію про “масове відрахування курсантів у Харкові” через авіакатастрофу

Інформація про т.зв. “масове відрахування курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил” не відповідає дійсності. Про це сьогодні, 26 вересня, повідомили у Командуванні Повітряних Сил Збройних Сил України, інформує УНН.

“За інформацією Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, жоден курсант льотного факультету не виявив бажання відрахуватись з університету. У Командуванні наголосили, що інформація про так зване “масове написання рапортів на відрахування курсантами льотного факультету першого курсу” циркулює у мережі інтернет та поширюється окремими особистостями”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що керівництво Повітряних Сил закликає представників громадськості та ЗМІ перевіряти інформацію перед її опублікуванням та користуватися відомостями, отриманими виключно з офіційних джерел.

Як повідомлялося раніше в УНН, Зеленський відвідав єдиного курсанта, який вижив в авіакатастрофі на Харківщині.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України підтримав створення урядової комісії з розслідування причин авіакатастрофи літака Ан-26, що сталася 25 вересня 2020 року у Харківській області. Також сьогодні в Україні оголошено День жалоби.

Як повідомлялося раніше в УНН, вчора о 20:45 у Чугуєві на Харківщині впав літак. Всього на борту повітряного судна перебувало 27 осіб – члени екіпажу, курсанти і офіцери Харківського університету Повітряних Сил ЗСУ ім. Кожедуба: 25 загинули на місці, один із курсантів помер сьогодні зранку від отриманих опіків. Ще одна людина наразі перебуває на лікуванні.

За даними ДСНС, станом на 12:15, усього знайшли тіла 25 осіб, 1 особа померла в лікарні, 1 особа постраждала.

Також стало відомо, що було знайдено бортові самописці військового літака Ан-26, який впав у Чугуївському районі Харківської області, однак їх дослідження розпочнеться тільки після ідентифікації тіл загиблих.

Також у ДБР повідомили про чотири версії причин авіакатастрофи на Харківщині. Серед них: катастрофа внаслідок технічної несправності агрегатів літального апарату; катастрофа внаслідок неналежного виконання своїх службових обов’язків екіпажем; неналежне виконання службових обов’язків особами, які були відповідальними за керування польотами; неналежне технічне обслуговування літака та підготовки його до польоту.

Раніше попередню причину авіакатастрофи на Харківщині озвучив міністр оборони України Андрій Таран. За його словами, відбулася відмова датчика у лівому двигуні літака АН-26.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ