“По-справжньому небезпечні обставини”: Венедіктова пояснила, чому переїхала на держрезиденцію

Генпрокурор Ірина Венедіктова вирішила пояснити, чому вирішила переїхати на державну резиденцію у Пущі-Водиці, зважаючи на суспільний резонанс навколо цього факту. Вона також заявила про свої плани переїхати.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

“Я неодноразово переконувалася в тому, що різні журналісти частенько супроводжували мене прямо до воріт будинку, інші запускали дрони, хтось намагався проникнути на територію, щоб зробити свіжі фотографії, але ні єдиного разу я не заважала їм працювати – у кожного своя робота, як мовиться. Мені точно нічого приховувати: я не проводжу таємні зустрічі, не приймаю одіозних гостей, не розпиваю чаї з корупціонерами. Іншими словами, якщо моя скромна персона представляє для когось інтерес, ласкаво просимо”, – зазначила Венедіктова.

За словами генпрокурорки, її переїзд тимчасовий, а рішення було ухвалено з міркувань безпеки.

“Переїзд у цей будинок – тимчасовий захід, і перебралася я туди зовсім не тому, що я дуже хотіла поліпшити свої житлові умови. Так було необхідно вчинити в той конкретний момент часу і пов’язаний цей момент був виключно з міркуваннями безпеки. Багато чого сталося за останній час, про що я розповісти не можу: від підкинутих дроном политих кров’ю мертвих птахів на балкон мого будинку до куди неприємніших і по-справжньому небезпечних обставин, суть яких я зараз розкривати не має наміру”, – розповіла Венедіктова.

Вона наголосила, що ні в яку змову зі співробітниками ДУС або Кабміну не вступала щодо розміру орендної плати.

“Розмір орендної плати я не встановлювала, а отримавши пропозицію, просто з нею погодилася, прекрасно розуміючи, що моє перебування у цьому будинку займе лише декілька місяців, не більше. Ніяких інших пропозицій я не шукала, нікому цим займатися не доручала, інші варіанти не розглядала. Я ніколи раніше у своєму житті не мешкала у будинках, що належать державі, так що багатого досвіду оренди такого роду майна у мене немає”, – написала Венедіктова.

Вона переконана, що ніяких законів не порушила.

“Почувши про те, що представники громадянського суспільства і журналісти зацікавилися темою мого проживання у цьому будинку, я негайно направила відповідні запити у відповідні органи влади з метою прояснити ситуацію і об’єктивно розібратися в ній. Я попросила надати мені методологію розрахунку орендної плати за використання самого будинку, плати за використання загальних територій і тому подібне. Упевнена, в найближчий час будуть проведені необхідні службові перевірки та, таким чином, отримані відповіді на поставлені питання. Якщо виявиться, що в питанні формування орендної плати не все так однозначно і вона могла бути встановлена на більш високому рівні, я негайно сама за своєю особистою ініціативою внесу необхідну доплату, щоб не залишити навіть тінь сумніву в цьому чутливому для суспільства питанні”, – обіцяє генпрокурорка.

Вона також повідомила, що вирішила переїхати.

“Попри те, що я не бачу у своїх діях ні правових, ні морально-етичних питань, я не можу дозволити суспільству сумніватися у собі. Я прийняла рішення якомога скоріш переїхати. Сподіваюся, що мені вистачить декілька днів, щоб здійснити цей переїзд. Немає ніякого права генеральний прокурор країни своєю поведінкою змусити когось мати сумніви у порядності прийнятих рішень. У цьому питанні стоїть крапка”, – наголосила Венедіктова.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ