Україна заборонила на три роки вʼїзд заступнику голови «Білоруського дому» Батуліну

Україна на три роки заборонила вʼїзд заступнику убитого глави «Білоруського дому в Україні» Родіону Батуліну. Про це «Дім» повідомив у Telegram-каналі в середу, 4 серпня.

Підстави заборони невідомі — «з причини наявності в базі даних Державної прикордонної служби рішення уповноваженого державного органу України про заборону на вʼїзд в Україну».

Главу «Білоруського дому в Києві» Віталія Шишова знайшли повішеним у лісі. У нього були вороги в Білорусі і небезпечні друзі в Україні. Що відомо про цю історію сьогодні
Зазначається, що Батулін виїхав з України на територію Євросоюзу 14 липня, аби вирішити питання із документами. 3 серпня, коли виявили тіло засновника «Дому» Віталія Шишова, він автобусом поїхав назад до Києва. Однак 4 серпня на українському кордоні, на пункту пропуску «Устилуг» Батуліну повідомили, що з моменту виїзду він є невʼїзним.

Батулін — соратник вбитого Віталія Шишова по «Білоруському дому в Україні». Він тісно повʼязаний із Сергієм «Боцманом» Коротких, який навчався у школі КДБ Білорусі. Також Батулін був знайомий з неонацистом Максимом «Тесаком» Марцинкевичем.

Окрім цього, він професійний борець. Раніше виступав за Білорусь, але потім змінив громадянство і виступав за Латвію. У 2019 році Батулін брав участь у нападі на автомобіль пʼятого президента України Петра Порошенка.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ