Водій маршрутки вигнав ветерана АТО без ноги: його провчили

У мережі з’явилося відео, на якому ветеран АТО, що втратив на Донбасі ногу, повернувся до свого кривдника-водія, який вигнав його з маршрутки.

Ролик опублікував на своєму Telegram-каналі нардеп України 8-го скликання Андрій Білецький. “Ветеран “Азову”, який втратив ногу на фронті, виховує чергового дегенерата-водія. Відмовлявся везти за посвідченням інваліда війни. Азовцю “Шаті” – повага, неадекватним маршрутникам – пам’ятка”, – написав він (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

На початку відео водій поводився досить зухвало та не реагував на зауваження щодо того, що палити в транспорті не можна

Пізніше він все ж зменшив свій тон, коли зрозумів, що говорить із ветераном. Маршрутник заходився виправдовуватися та заявив, що він такий самий, як і учасники війни на Донбасі, й нібито чудово їх розуміє, бо був у Багдаді.

Однак ветеран нагадав йому, як днем раніше той ображав його в присутності пасажирів і поводився вкрай неадекватно.

З огляду на останні кадри, ветеран все ж вирішив жорстко провчити кривдника захисників України та вивів його з маршрутки.

Наприкінці ролика водій стояв у розірваному светрі та із синцями на обличчі. Він пообіцяв на камеру, що більше ніколи не виганятиме ветеранів, які мають пільги на проїзд.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ